Каштан 2000

CRM

«Каштан 2000» - мікрофінансова організація по видачі кредитів під заставу, автомобілі, спецтехніку і нерухомість по всій Україні.

Завдання, які хотів вирішити клієнт:
  1. Впровадження CRM-системи для ведення бази клієнтів в систематизованому вигляді з можливістю відстежити історію і мати розподілений доступ до неї для співробітників з різних філій
  2. Заклад нових клієнтів і поліпшення взаємин з діючими клієнтами
  3. Оптимізація рутинних завдань, які можна автоматизувати (наприклад, перенесення анкети клієнта з письмового в електронний вигляд)
  4. Аналітика по менеджерам
Що було реалізовано:
  1. Налаштування CRM-системи під різні напрямки угод для регіональних відділів
  2. Розмежування прав доступу між співробітниками
  3. Автоматизація процесу перенесення даних з анкети в базу - CRM форма «Анкета»
  4. Налаштування роботів (відправка повідомлень клієнтам у вигляді повідомлень і розрахунок дат щомісячних платежів)
Результати, які отримав клієнт

Систематизація роботи з клієнтами за допомогою CRM-системи

Всі дзвінки клієнтів відображаються в CRM і виключена можливість втрати клієнта через відсутність відповіді на звернення

Автоматизація однотипних завдань, внаслідок чого, звільнений час співробітника перенаправлено на інші, більш важливі, завдання

Сподобалися результати?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати обговорення
Останні кейси
Integrity Vision 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському IT-інтегратора для створення єдиного віртуального офісу співробітникам, впровадження системи звітності за періодами і налаштування CRM-системи по роботі з клієнтами.

ЖК «OneHouse» 2021

Розробка кастомними рішення «Шахматка» українському забудовнику для зручного продажу квартир на основі корпоративного порталу CRM Бітрікс24.

Shagov Aesthetic Medicine 2021

Доопрацювання корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українській клініці естетичної медицини для організації роботи всіх співробітників в одному місці і автоматизації роботи з пацієнтами.

Молоко від фермера 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському виробнику молочних продуктів для створення єдиного віртуального простору, де зможуть працювати всі підрозділи компанії.

Автокомплектація 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському постачальнику автотехніки для створення єдиного сховища даних і впровадження CRM-системи по роботі з новими і діючими клієнтами.

Moneyveo 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 в українську FinTech-компанію для автоматизації роботи 800 осіб.

№1 из N