.

Є проект? - Напишіть нам
і отримаєте безкоштовну консультацію!
Разом ми:
Обговоримо
Оцінимо
Зробимо
Безкоштовна консультація
Як ми це робимо?
Терміни та вартість залежать від обсягів і складності робіт, прописаних в технічному завданні
Етап 1
Досліджуємо
Етап 2
Прототипуємо та напишемо ТЗ
Етап 3
малюємо дизайн
Етап 4
розробляємо
Етап 5
Тестуємо
Етап 6
Навчаємо
Етап 7
Запускаємо інтернет-маркетинг

Сайт-каталог – збір усіх товарів і послуг компанії на одному ресурсі

У вашому асортименті величезний перелік продукції або послуг і хочете про них розповісти користувачам? Не плануєте продаж онлайн, а тільки спілкування з менеджером? Тоді вам знадобиться створення сайту-каталогу для просування бізнесу.

Це ресурс, на якому зібраний повний перелік товарів або послуг. Тут представлені описи, фото, відео до кожної одиниці. Недосвідченим користувачам зовнішній вигляд ресурсу нагадує стандартний інтернет-магазин. Ось у них і виникає питання, а навіщо окремо замовляти сайт-каталог в Києві, коли можна доплатити й отримати повноцінний магазин?

Але подібне рішення підходить не для всіх сфер бізнесу. Є певні групи товарів або послуг, які вимагають уточнення деталей. А в звичайній формі зворотного зв’язку їх реалізувати неможливо. Ось чому легше зв’язатися з менеджером для з’ясування подробиць.

Які особливості має сайт-каталог товарів?

 • відсутність кошика, а тільки форма зворотного зв’язку;
 • велика структура;
 • наявність системи пошуку.

Користувач може переглядати продукцію, читати характеристики. Якщо йому щось сподобалося, він вказує товар і залишає свої особисті дані та чекає дзвінка від менеджера. Уже при особистому спілкуванні уточнюється інформація, в тому числі способи оплати, доставки.

Якщо ви цікавитеся створенням сайту-каталогу, то забезпечте собі команду консультантів. Вони повинні бути постійно на зв’язку. Якщо клієнт протягом короткого періоду часу не отримає відповідь, то він просто піде до конкурентів.

У зв’язку з тим, що на ресурсі зібрано величезний асортимент, то у користувача не повинно виникати труднощів із пошуком продукції. Для кожної пропозиції є відповідний опис, фото.

Як відбувається реалізація?

На самому початку менеджер фірми-виконавця уточнює усі деталі про специфіку бізнесу, товарів або послуг. На основі цього і складаєте ТЗ (технічне завдання).

А далі розробка сайту-каталогу нічим не відрізняється від створення інших ресурсів:

 • дизайн;
 • верстка;
 • програмування;
 • наповнення;
 • тестування.

Після приступають до просування ресурсу в пошукових системах.

Від чого залежить вартість?

Бізнесмени з метою економії доручають роботи фірмам, які пропонують найнижчу ціну на сайт-каталог по ринку. Але це неправильне рішення. Замовники отримають ресурс, але у нього буде шаблонний дизайн, безкоштовна CMS. Надалі всі ці тонкощі позначаються на роботі.

Якщо не хочете в майбутньому знову витрачатися на доопрацювання, то звертайтеся в «ITUA»:

 • індивідуальний підхід до будь-якого проекту, ніяких шаблонних рішень;
 • контроль виконання на кожному етапі;
 • технічна підтримка.

Хотіли б замовити сайт-каталог в Києві у професіоналів? Тоді зв’язуйтеся з фахівцями «ITUA». Для цього залиште заявку на сайті та чекайте дзвінка. Ваше завдання розповісти про свої вимоги. Після збору інформації фахівці зможуть скласти план робіт, прорахувати, яка буде ціна на сайт-каталог і скільки це займе часу. Зробіть крок для розвитку власного бізнесу.

click fraud detection