Створюємо сайти на таких популярних платформах

Корпоративний сайт (B2B-портал) – інтернет-майданчик для бізнесу, що несе корисну інформацію про компанію, її товари та послуги, новини та акції. Покращує імідж корпорації, підвищує продажі та спрощує комунікацію з клієнтами та партнерами. Підходить для великих компаній і приватних організацій, банківських структур і підприємців. Має безліч варіацій – наприклад, головна сторінка може виконувати функцію посадкової, а внутрішні сторінки – інтернет-магазину або каталогу.

Інтернет - місце проживання B2B-компаній
"Інтернет - віагра для великого бізнесу" (с) Джон Френсіс.

За офіційною статистикою Google (2016 рік), 91% користувачів, націлених на B2B-сегмент, шукають партнерів через інтернет. З кожним роком ця цифра лише зростає.

Переваги корпоративного сайту:
Імідж і довіра

Фірма, що має онлайн-представництво, викликає довіру в очах цільового користувача. «Компанія-одноденка» - це не про вас.

Нові можливості

Кращий спосіб знайти партнерів для бізнесу та підвищити впізнаваність бренду - заявити про себе і свою компанію в інтернеті.

Ніяких «непотрібних» знайомств

Корпоративний сайт чітко позначає цілі бізнесу - до вас звертаються люди, зацікавлені у співпраці.

Менше витрат - більше користі

B2B-портал автоматизує всі процеси, пов'язані з торгово-закупівельними операціями, тендерами та обміном інформацією. Досить висилати прайс-листи та реквізити компанії поштою - розмістіть цю інформацію у себе на сайті!

Є проект? - Напишіть нам
і отримаєте безкоштовну консультацію!
Разом ми:
Обговоримо
Оцінимо
Зробимо
Безкоштовна консультація
Як ми це робимо?
Терміни та вартість залежать від обсягів і складності робіт, прописаних в технічному завданні
Етап 1
Досліджуємо
Етап 2
Прототипуємо та напишемо ТЗ
Етап 3
малюємо дизайн
Етап 4
розробляємо
Етап 5
Тестуємо
Етап 6
Навчаємо
Етап 7
Запускаємо інтернет-маркетинг
Запит на проект
Заповнити бриф
Оцінка проекту


Корпоративний сайт – найкращий спосіб розповісти про себе в інтернеті

Все більше користувачів йдуть в інтернет. Звісно, власники бізнесу хотіли мати своє представництво в мережі, щоб не втратити клієнтів. А для цього потрібен власний корпоративний сайт, не односторінковий, а саме повноцінний ресурс.

Навіщо мати повноцінне представництво в інтернеті?

Деякі бізнесмени з метою економії коштів замовляють landing page і думають, що цього достатньо. Так, тут розміщена основна інформація. Але це не викликає довіри у потенційного покупця. Адже так досить часто роблять фірми-шахраї.

А вам це не потрібно. Значить, необхідно створення корпоративного сайту в Києві. У користувачів і партнерів не виникне труднощів із пошуком важливих даних. Вони зможуть прочитати інформацію про послуги, ціни.

Крім цього вирішаться й інші проблеми:

 • демонстрація нових послуг або продукції;
 • залучення нових клієнтів;
 • пошук партнерів для тривалої співпраці;
 • підвищення іміджу.

Як відбувається розробка корпоративного сайту?

Ресурс – це основне представництво компанії в інтернеті. У зв’язку з цим він повинен бути бездоганним. Помилки, поганий зовнішній вигляд, тривале завантаження – це впливає на причину відмови та перехід користувачів до конкурентів. Ось чому до замовлення корпоративного сайту важливо підійти з усією відповідальністю.

Для початку повинні визначитися з такими пунктами:

 • мета створення;
 • основні цінності компанії;
 • цільова аудиторія.

А тепер до етапів:

 • створення структури;
 • дизайн;
 • верстка;
 • програмування;
 • перевірка, хостинг;

Як все відбувається?

 1. Продумується структура майбутнього ресурсу. Враховуються найдрібніші деталі, щоб потім не виникало проблем.
 2. На основі прописаних вимог малюється дизайн. Головні критерії до нього:
 • оригінальність;
 • відповідність логотипу компанії;
 • зручність для користувачів.

Не намагайтеся економити та замовити сайт компанії за найнижчою вартістю. Людям набридло переглядати ресурси, схожі один на одного. Продемонструйте, чим ви можете здивувати. Тільки не перестарайтеся.

 1. Після створення сторінок починається верстка. Важливий момент: ресурс повинен добре працювати в будь-якому браузері.
 2. На цьому етапі визначаються з CMS. Це повинна бути проста і багатофункціональна система. Найкращий варіант замовити офіційний web-сайт для організації на Бітрікс. Також варті уваги WordPress, Opencart.

Після вносяться налаштування. Якщо буде потрібно, то в майбутньому можна доопрацювати.

Коли роботи з налагодження корпоративного сайту зроблені, наповнюють необхідною і перевіреною інформацією. Це текстові блоки, картинки, відео. Важливо правильно розмістити контент.

 1. Ресурс уже повністю готовий? Його потрібно ще раз перевірити на можливі помилки. Проблем не виявлено? Тоді залишився тільки хостинг і проект готовий до запуску.

Кому вигідніше доручити створення сайту компанії в Києві?

Зараз багато фірм у сфері IT пропонують свої послуги. У такій кількості підрядників складно зорієнтуватися. Але є кілька моментів, які спростять вибір:

 • досвід;
 • портфоліо;
 • відгуки.

А ще важливий момент – вартість створення корпоративного веб-сайту. Якщо ціна послуг дуже низька, то скоріше за все для розробки використовують шаблонні варіанти, безкоштовні системи. Краще відмовитися від таких виконавців. Це ж стосується і фрілансерів, які недорого беруть за свої послуги.

Якщо замовляти сайт компанії, то тільки у кращих. Фахівці «ITUA» забезпечать не тільки розробку, але і підтримку. Тут же вам запропонують комплексне просування.

Поставили за мету замовити корпоративний сайт? Залишайте заявку в «ITUA». З вами зв’яжуться менеджери для уточнення деталей. Після з’ясування подробиць вони зможуть назвати основні дані: ціна на корпоративний сайт компанії, терміни виконання. Зробіть крок для поліпшення власного бізнесу.

click fraud detection