Інтернет-маркетинг

Збільшимо прибуток вашого бізнесу і наведемо цільових клієнтів за допомогою інструментів інтернет-маркетингу

Залишити заявку
Ми зарекомендували себе надійним партнером для 300 клієнтів, успішно реалізувавши їм більш ніж 500 проектів.
 1. Робота на результат

  За 15 років інтернет-маркетинг став частиною нашого життя. Любимо свою справу і цінуємо працю кожної людини. Знаємо, як важко заробляються гроші і як легко витрачаються, тому працюємо на результат - незалежно від вашого бюджету.

 2. Комплексний підхід

  Ми знаємо, як це - працювати по кількох служб з різними підрядниками. Ми надаємо комплекс рішень (SEO & PPC & SMM) і закриваємо 90% потреб бізнесу в Digital.

 3. Рекомендації

  Стежимо за трендами і постійно даємо рекомендації, що можна поліпшити, а не просто «натискаємо на кнопки».

 4. Одна команда

  Маркетологи і розробники з однієї команди. І жодних вислуховувати виправдання в стилі: «У вас поганий сайт, йдіть до тих, хто розробляв».

Залиште заявку і отримаєте безкоштовний експрес-аудит вашого сайту!
Почати обговорення
Нам Довіряють [9]
Відгуки [5]
Додати відгук
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами

Профільне агентство інтернет-маркетингу позитивний результат просування

У діяльності компанії завжди настає такий момент, коли приймається рішення про створення власного сайту. Це не тільки робиться для розміщення інформації про себе, а й для збільшення клієнтів з інтернету. Зрозуміло, що для успіху недостатньо лише створення ресурсу та наповнення інформацією. Тут важлива постійна робота з каналами по залученню користувачів. Без знань і досвіду в цьому розібратися складно. Самостійні експерименти ні до чого доброго не приведуть, тільки даремно витратите гроші. Ось тут актуальним стає пошук підрядника, де агентство інтернет-маркетингу займеться важливими питаннями.

Чому важливо довіряти фахівцям?

Багато бізнесменів ігнорують поради, і займаються просуванням в мережі самостійно. Вони ж знайомі з загальними методами маркетингу, а значить, не важко буде їх перенести в інтернет. У переважній більшості випадків подібна стратегія закінчується невдачею. Адже маркетинг в інтернеті – це дещо інше. Недосвідченому користувачу про це невідомо.

А ось замовляючи інтернет-маркетинг в Києві, ні один з важливих факторів не буде упущений:

 • поведінка користувача;
 • що ігнорує, а чому віддає перевагу.

Саме ці чинники стають основою для розробки стратегії. Крім поведінки користувачів фахівці вивчають специфіку ніші. Це пов’язано з тим, що кожна сфера діяльності має свої особливості. А значить, основні інструменти інтернет-маркетингу для магазину можуть просто не підійти бізнесменам з виробництва сировини. До кожного клієнта індивідуальний підхід і свої канали.

Які переваги від співпраці з професіоналами?

Крім того, що ваші гроші будуть використовуватись за призначенням, а не даремно витрачатися, є й інші плюси роботи з командою:

 • поліпшення позицій ресурсу в пошукових системах;
 • популяризація бренду;
 • збільшення продажів;
 • зростання числа постійних користувачів.

Для досягнення позитивних результатів фахівці використовують основні інструменти:

 • постійна оптимізація сайту;
 • просування груп в соціальних мережах;
 • контекстна, банерна реклама;
 • розсилка листів.

Для кожного клієнта складається свій список. Все залежить від специфіки бізнесу.

Як не помилитися в агентстві інтернет-маркетингу?

Пропозицій від різних компаній на ринку багато. Перш ніж підписувати договір ви повинні переконатися в професіоналізмі підрядника.

 1. Якісний сайт, цікавий контент.

Зайдіть на сайт фірми, яка цікавить, і почитайте інформацію. Ознайомтеся зі статтями в блозі. Якщо на ресурсі є видимі проблеми або публікується поганий контент, то навряд чи послуги агентства інтернет-маркетингу в Києві будуть якісними.

 1. Портфоліо.

Від інформації в цьому розділі залежить репутація компанії. Це дозволяє зрозуміти, наскільки компетентні співробітники в цій сфері, і чи можна їм довіряти.

 1. Розташування.