Інтернет-маркетинг

Профільне агентство інтернет-маркетингу – позитивний результат просування

У діяльності компанії завжди настає такий момент, коли приймається рішення про створення власного сайту. Це не тільки робиться для розміщення інформації про себе, а й для збільшення клієнтів з інтернету. Зрозуміло, що для успіху недостатньо лише створення ресурсу та наповнення інформацією. Тут важлива постійна робота з каналами по залученню користувачів. Без знань і досвіду в цьому розібратися складно. Самостійні експерименти ні до чого доброго не приведуть, тільки даремно витратите гроші. Ось тут актуальним стає пошук підрядника, де агентство інтернет-маркетингу займеться важливими питаннями.

Чому важливо довіряти фахівцям?

Багато бізнесменів ігнорують поради, і займаються просуванням в мережі самостійно. Вони ж знайомі з загальними методами маркетингу, а значить, не важко буде їх перенести в інтернет. У переважній більшості випадків подібна стратегія закінчується невдачею. Адже маркетинг в інтернеті – це дещо інше. Недосвідченому користувачу про це невідомо.

А ось замовляючи інтернет-маркетинг в Києві, ні один з важливих факторів не буде упущений:

 • поведінка користувача;
 • що ігнорує, а чому віддає перевагу.

Саме ці чинники стають основою для розробки стратегії. Крім поведінки користувачів фахівці вивчають специфіку ніші. Це пов’язано з тим, що кожна сфера діяльності має свої особливості. А значить, основні інструменти інтернет-маркетингу для магазину можуть просто не підійти бізнесменам з виробництва сировини. До кожного клієнта індивідуальний підхід і свої канали.

Які переваги від співпраці з професіоналами?

Крім того, що ваші гроші будуть використовуватись за призначенням, а не даремно витрачатися, є й інші плюси роботи з командою:

 • поліпшення позицій ресурсу в пошукових системах;
 • популяризація бренду;
 • збільшення продажів;
 • зростання числа постійних користувачів.

Для досягнення позитивних результатів фахівці використовують основні інструменти:

 • постійна оптимізація сайту;
 • просування груп в соціальних мережах;
 • контекстна, банерна реклама;
 • розсилка листів.

Для кожного клієнта складається свій список. Все залежить від специфіки бізнесу.

Як не помилитися в агентстві інтернет-маркетингу?

Пропозицій від різних компаній на ринку багато. Перш ніж підписувати договір ви повинні переконатися в професіоналізмі підрядника.

 1. Якісний сайт, цікавий контент.

Зайдіть на сайт фірми, яка цікавить, і почитайте інформацію. Ознайомтеся зі статтями в блозі. Якщо на ресурсі є видимі проблеми або публікується поганий контент, то навряд чи послуги агентства інтернет-маркетингу в Києві будуть якісними.

 1. Портфоліо.

Від інформації в цьому розділі залежить репутація компанії. Це дозволяє зрозуміти, наскільки компетентні співробітники в цій сфері, і чи можна їм довіряти.

 1. Розташування.
SMM-просування

SMM-просування – ефективне використання соціальних мереж для популяризації власного бізнесу У кожного користувача інтернету є своя сторінка в соціальних мережах. А у деяких навіть по кілька різних акаунтів. Щодня в них люди проводять мінімум годину. Хоча є й такі, які витрачають 2 або 3 години. Користувачі діляться новинами, публікують фотографії особистого життя, спілкуються між собою. … Продовження

Детальніше
Аудит сайту

SEO-аудит сайту – ретельне вивчення ресурсу для його поліпшення У вас є нещодавно запущений інтернет-магазин, і ви хотіли зайнятися його просуванням? Портал з багаторічним досвідом став втрачати свої позиції, хоча до цього не було ніяких нарікань? Ви вже близько року вкладаєте гроші в просування, але результату не видно? Це вказує на проблеми в роботі ресурсу … Продовження

Детальніше
Оптимізація сайту

Пошукова оптимізація – обов’язковий етап для подальшої успішної роботи та зростання Все-таки зважилися почати свій інтернет-бізнес? Уже створили сайт і тепер чекаєте підвищення продажів? Але результату не бачите? А вся річ у тому, що ваш ресурс не відповідає основним вимогам пошукових систем. І щоб ситуація покращилася, вам буде потрібна пошукова оптимізація сайту. Багато хто думає, … Продовження

Детальніше
Контекстна реклама (PPC)

Контекстна реклама Google – вірне джерело для залучення покупців Будь-який бізнесмен хотів би залучати якомога більше потенційних клієнтів. І без грамотного просування сайту в інтернеті ніяк не обійтися. Контекстна реклама Гугл в Києві, Львові чи будь-якій точці світу дозволяє отримати результат в той же день. Вона дає можливість побачити сайт в ТОПі без тривалих очікувань. … Продовження

Детальніше
SEO просування

Просування сайтів в інтернеті Багато людей замислювались про просування вже після створення сайту, оскільки не відчувають ефекту від наявності власного інтернет-ресурсу. Замовляючи створення сайту потрібно обов’язково враховувати те, що він потребує просування. Наприклад, як у випадку, коли купуючи програмне забезпечення “1С Підприємство”, Ви замовляєте налаштування та обслуговування 1С. Якщо Ви потрапили сюди, швидше за все, … Продовження

Детальніше
Додаткові послуги
Мобільна адаптація сайтів

Сайт не адаптований під мобільні пристрої? Ви втрачаєте продажі та лояльних клієнтів, адже 50% покупок відбуваються через мобільні телефони!

Детальніше
Композитний сайт

Унікальна розробка для Bitrix-платформ, істотно збільшує швидкість роботи сайту. Швидше сайт – вище конверсія!

Детальніше
click fraud detection