Що слід пам’ятати підприємцю, замовляючи розробку сайту

Дата: 24.11.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Що слід пам’ятати підприємцю, замовляючи розробку сайту

Багатьом успішним керівникам задається одне і те ж питання, навіщо їм потрібен власний сайт. Практично всі говорять, що це важлива частина їх бізнесу. Кожен розуміє, що грамотно створений ресурс стане обличчям їх фірми. У зв’язку з цим багато хто прагне отримати якісний ресурс. Але щоб досягти поставленої мети, необхідно пройти досить довгий шлях.

Щоб не наробити помилок і ресурс вийшов дійсно якісним, потрібно запам’ятати прості поради:

  • мета існування сайту;
  • вибір виконавця;
  • чітка продумана структура;
  • складання ТЗ;
  • співпрацю з розробниками.

Для чого потрібен ресурс?

Перед тим, як братися за реалізацію якоїсь ідеї, необхідно чітко продумати її значення. Комусь необхідний сайт для реклами компанії. Інші використовують ресурс для продажу власних товарів. У будь-якому випадку послуги або товари повинні бути представлені якомога краще. Чітко пропишіть, які цілі хочете від цього отримати:

  1. висвітлити життя компанії;
  2. збільшити кількість продажів;
  3. пошук нових партнерів.

Для створення інформаційного порталу або інтернет магазину необхідні свої підходи.

Шукаємо професійних розробників

Вибір виконавця у багатьох підприємців викликає складності. Запам’ятайте, розробка сайту повинна доручатися фахівцям.

Багато хто, що чують подібне , думають, тут немає нічого складного. Особливо це стверджують люди з технічною освітою. З метою економії коштів вони самі беруться за роботу. Дійсно це обійдеться дешево, але ніяк не якісно. Згодом виникне безліч проблем.

За розробку сайту приймається ціла команда фахівців, а ви самі плануєте зробити всі процеси. Зрозуміло, що безліч нюансів залишаться втраченими, які потім вплинуть на якість роботи.

Чітка і корисна структура сайту

Складання структури сайту — важливий етап створення. Замовнику варто чітко продумати, які категорії він хоче бачити. Доручати це розробникам не варто. Вони не розбираються в особливостях бізнесу і не зможуть нормально оцінити важливість товарів або послуг.

Постарайтеся зробити доступну структуру, по якій буде легко орієнтуватися. Це допоможе оцінити складність робіт.

Правильне ТЗ — чітке виконання

Вказуйте всі побажання в ТЗ. Це полегшить життя обом сторонам. Тут приписуються чіткі пункти, які потім вбережуть від конфліктів.

Досить часто виникають ситуації, коли клієнт хотів одне, а фахівці зробили зовсім інше. Тут або доводиться доплачувати за роботу або переробляти безкоштовно. Щоб уникнути конфліктів прописуйте всі умови.

Постійна взаємодія

Доручаючи розробку сайту фахівцям, не варто йти в сторону, а взаємодійте разом з ними. Зрозуміло, що у вас вже є деякі уявлення про майбутнє ресурсі.

Поділіться ними. Як приклад можете продемонструвати сайти конкурентів з елементами, які вам до душі і не подобаються. При цьому не забувайте називати причину.

Сайт — обличчя компанії. Тому для його створення необхідно докласти чимало зусиль і знань. Співпраця з професійними розробниками дозволить отримати якісний ресурс і грамотну підтримку на довгі роки.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами