Наші професіонали
2 Founders 5 Sales Managers 11 Developers 5 Sales Managers 5 Managers 6 Partners created in 2009
Анна Sales manager
Дмитро Ведучий розробник
Ігор Project manager
Анна
Артем Ведучий розробник
Данило Project manager

Наші професіонали

 

     Компанія «ITUA» Інформаційні технології України – професіонал в наданні послуг IT-аутсорсингу. Метою є захист і підтримка Вашої комп’ютерної та периферійної техніки в найкращому стані.

     Основним принципом нашої роботи  є внесення професійно розрахованих рішень і змін в Вашу ІТ інфраструктуру, які запобігають появи потенційних проблем або ж допоможуть максимально швидко їх усунути.

     Наша місія:

Реалізувати комфортні умови для ефективного ведення Вашого бізнесу та зменшити Ваші витрати в області обслуговування комп’ютерної та периферійної техніки за допомогою IT-аутсорсингу.

         Основна мета нашої роботи:

  • Потреби клієнтів понад усе

Наша компанія  пропонує всім своїм покупцям не  просто стандартний програмний продукт з уже відомим функціоналом, а конкретне рішення, яке підійде саме для їхнього бізнесу і найбільш ефективного просування бізнесу. Крім того, ми можемо з упевненістю гарантувати, що наші рішення повністю відповідають дійсним законодавчим нормами.

  • Максимально продуктивна співпраця з клієнтами

З кожним клієнтом або партнером ми націлені на якомога більш тривалу співпрацю і взаємодію на взаємовигідній основі. Наш колектив складається з досвідчених фахівців в своїй обслаті діяльності. Кожен наш IT-фахівець є професіоналом, який зможе усунути будь-яку проблему, пов’язану з комп’ютерною технікою, а також порадити як її далі уникати. Завдяки дружньому колективу наша команда працює злагоджено і активно, що допомагає заощадити час, яке компаніями часом цінується дорожче грошей.

  • Системний підхід до всіх клієнтів

Системний підхід – ось кредо нашої компанії. У будь-якому нашому проекті ми керуємося принципом системного підходу. Коли ми пропонуємо копьютерне обслуговування компанії, ми пропонуємо набагато більше ніж обслуговування комп’ютерної та периферійної техніки. Ми пропонуємо стабільність в роботі вашого комп’ютерного забезпечення, яка досягається роботою наших IT-фахівців.

  • Орієнтація на досягнення найкращого результату

В своїй работі компанія «ITUA» Інформаційні технології України  орієнтується на максимальне досягнення найбільш позитивного результату для користувача. Компанія нашого рівня просто не може давати порожніх обіцянок. Професіоналізм та чесність – те, що ми пропонуємо нашим клієнтам!

Основний принцип нашої роботи
Наша місія