Програмне забезпечення

Завдяки великому досвіду в галузі розробки і створення програмного забезпечення ми створюємо конкурентоспроможні програми на Ваше замовлення швидко і якісно. Фахівці нашої компанії мають вищу ступінь підготовки у сфері інформаційних технологій, а також володіють практичними знаннями різних галузей суспільної діяльності і не важливо чи то автоматизація підприємства, автоматизація магазину або автоматизація кафе, завдяки ефективній комунікації з клієнтами значно скорочуються терміни розробки програмного забезпечення.

        Наша мета – це не просто розробка програмного забезпечення, ми прагнемо до того, щоб розроблювальне нами ПЗ було максимально корисним для вас і вашого бізнесу. Автоматизація компанії та її процесів дозволить керівникові приймати тільки перевірені часом інвестиційні рішення, засновані на точних показниках фінансової можливості того чи іншого підрозділу. Завдяки автоматизації виробництва керівник зможе з легкістю здійснювати планування ресурсів підприємства (ERP). Так само як і ERP, CRM допоможе керівникам підрозділу чи всього підприємства оперативно вести облік всіх клієнтів, їх контактні дані, відслідковувати продажу і оперативно формувати статистику продажів. Автоматизація бухгалтерії з урахуванням норм законодавства набагато спростить обмін інформацією між самим підприємством, пенсійним фондом та податковою. Така автоматизація процесів допоможе Вашим бухгалтерам за лічені хвилини сформувати необхідні списки і оперативно здавати квартальні та річні звіти. Залежно від фінансування можна впроваджувати поетапно різні модулі ERP, ціна на поетапне впровадження буде значно меншою і всього в кілька послідовних вкладень можна повністю провести автоматизацію обліку фінансів, персоналу та інших операцій. Купуючи систему CRM, ціна на дану продукцію буде значно менше тих витрат, якщо Ви будете проводити всю роботу вручну.
Програмне забезпечення, яке ми для вас розробляємо здатне позбавити вас від необхідності витрачати свій час на широкий спектр завдань, завдяки чому ваш час буде витрачатися виключно на розвиток вашого бізнесу.
       Наша компанія спеціалізується на розробці програмного забезпечення для приватних підприємств, організацій та інших бізнес-установ. Ми попрацюємо над базами даних, локальними мережами, системою з клієнт-серверної архітектурою, математичною обробкою даних, програмуванням зовнішніх коштів, розробкою інтерфейсу користувача, графікою і т.д.
       Ми займаємося автоматизацією кафе, автоматизацією магазинів, малих, середніх і великих підприємств за допомогою програмного продукту 1С, наших власних розробок (IT-РЄСТ), а також можемо написати будь-який програмний продукт за Вашим бажанням і Вашим вимогам. Автоматизація документообігу дозволить не тільки оперативно справлятися зі звітами, а й всі необхідні документи завжди будуть на виду. Щоб прискорити роботу і оперативно простежувати товарообіг на підприємстві автоматизація бізнесу буде незаперечною перевагою для успішного ведення справ. При автоматизації магазина, 1С буде незамінним помічником для касирів і менеджерів. Завжди можна буде отримати оперативну інформацію про наявність того чи іншого товару і хто і скільки продав. У нас працюють найкращі сертифіковані фахівці: менеджери, програмісти, впроваджувачі, консультанти. Завдяки багаторічному досвіду та індивідуальному підходу, наші фахівці успішно проводили:
– Успішне впровадження CRM систем, які значно прискорили роботу з покупцями;
– Автоматизація аптек, з можливістю оперативного обміну інформацією між мережею аптек;
– Автоматизація бару;
– Автоматизація торгівлі в залежності від структури організації;
– Автоматизація продуктового магазину та всіх процесів управління товарообігом;
– Автоматизація ресторану і точний контроль за обліком витрат і прибутку;
– Автоматизація громадського харчування;
– Автоматизація готелів;;
– Автоматизація АЗС;
– Автоматизація СТО, з урахуванням усіх можливих процесів на підприємстві.
– Управління та автоматизація ЖКГ, з урахуванням всіх нормативних документів.
Щоб обмін інформацією відбувався вчасно не тільки на підприємстві, а й у системі охорони здоров’я, наші фахівці зроблять автоматизацію медичних установ. Сучасне програмне забезпечення допоможе лікарям оперативно оперувати всіма даними досліджень пацієнта і призначати необхідне лікування.
 Автоматизація офісу допоможе менеджерам налагодити якісну роботу з клієнтами, зменшить кількість виникаючих помилок, допоможе підвищити кваліфікацію свого персоналу.
          Враховуючи багаторічний досвід величезних підприємств, промислова автоматизація при істотно великих початкових капіталовкладень, приносить значні прибутки, оскільки скорочується час на обмін необхідною інформацією. Як результат підвищується швидкість обробки отриманої інформації і зростає кількість виконуваних завдань за день.
      Для того, щоб втілити в життя Ваші ідеї, ми використовуємо Visual Studio (C ++, C #), Delphi, 1С Підприємство, Assembler, Java, MySQL, Access, VBA. Також ми займаємося створенням сайтів і при необхідності можемо організувати взаємодію Вашого інтернет-ресурсу з відповідним програмним забезпеченням.
       Після аналізу завдань і планів розробки, наші фахівці допоможуть вибрати для вашого бізнесу оптимальний варіант за співвідношенням ціна / якість.
       Ми пропонуємо надійне тривале співробітництво.
       Наша підтримка – Ваша стабільність!

Для того, щоб втілити в життя Ваші ідеї, ми використовуємо Visual Studio (C + +, C #), Delphi, 1С Підприємство, Assembler, Java, MySQL, Access, VBA.
Після аналізу завдань і планів розробки, наші фахівці допоможуть вибрати для вашого бізнесу оптимальний варіант по співвідношенню ціна / якість.
Ми пропонуємо надійне тривале співробітництво.
Наша підтримка – Ваша стабільність.

click fraud detection