Сайти на WordPress

Створимо сайт вашої мрії на найпопулярнішій і гнучкій платформі світу - «WordPress».

Залишити заявку
Сайти на WordPress
WordPress - безкоштовна система управління контентом на сайті з відкритим вихідним кодом (можливість програмного доопрацювання).

Спочатку WP був платформою для створення блогів, але зараз це найпопулярніша система в світі для створення сайтів, на якій пишуться навіть інтернет-магазини і маркетплейси!

Дана CMS характеризується простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом в панелі адміністратора.

Замовити
Скільки коштує сайт на «WordPress»?
Скільки коштує сайт на «WordPress»?
Середня вартість такого сайту - 3 500$!
* Можливі розбіжності, як в більшу, так і меншу сторону.

Ми створюємо унікальний продукт і підходимо до кожного проекту індивідуально, тому ціна формується залежно від побажань замовника

Заповнити бриф Скільки коштує сайт на «WordPress»?
Послуги на CMS «WordPress»
 1. Розробка сайтів на «WordPress»
 2. Доопрацювання
 3. Техпідтримка
Розробка сайтів на «WordPress»

Працюємо з сучасними CRM- і ERP-системами, клієнт-банками, сервісами. Створюємо адаптивні сайти, інтернет-магазини і маркетплейси (WooCommerce) на CMS WordPress «з нуля» і на готових типових рішеннях.

Замовити
пакети розробки сайтів на «WordPress»
Доопрацювання

Робимо доопрацювання будь-якої складності на CMS «WordPress» і впроваджуємо SEO ТЗ. Працюємо з сайтами після попередніх підрядників і з готовими рішеннями (якщо з цим дійсно можна працювати). Інтегруємо з базою 1С в real-time режимі (розділи номенклатури, товари і їх властивості, ціни і залишки на складах). Працюємо з сучасними CRM- і ERP-системами, клієнт-банками, сервісами доставки (Нова Пошта) і аналітики (Google Analytics).

Техпідтримка

Супроводжуємо, допрацьовуємо і займаємося комплексною техпідтримкою сайтів на CMS «WordPress». У разі необхідності, готові обговорити індивідуальні умови співпраці. Інтегруємо з базою 1С в real-time режимі (розділи номенклатури, товари і їх властивості, ціни і залишки на складах). Працюємо з сучасними CRM- і ERP-системами, клієнт-банками, сервісами доставки (Нова Пошта) і аналітики (Google Analytics).

Замовити
пакети техпідтримки
Переваги сайтів на CMS «WordPress»
Вартість розробки

«WordPress» - найпопулярніша платформа (30% сайтів по всьому світу) з безліччю розробників. Вартість створення проекту на WP значно нижче години розробки фахівця на умовних Бітрікс або Magento. А ще, WordPress не вимагає покупки ліцензії і є абсолютно безкоштовним продуктом з відкритим кодом.

Дізнатися більше
Вартість розробки

№1 из N

Легкість в управлінні

Адміністративна панель «WordPress» оснащена простим візуальним редактором, який чимось нагадує Microsoft Word, який зрозумілий навіть новачкам. Вивчення можливостей WP не зажадає глибоких знань або проходження додаткових відеокурсів.

Дізнатися більше
Легкість в управлінні

№1 из N

Модулі

За рахунок своєї популярності, «WordPress» має безліч готових тем, плагінів і модулів, які прискорюють і здешевлюють розробку проекту.

Дізнатися більше
Модулі

№1 из N

Економія ресурсів

Файли CMS «WordPress» не займають багато місця на сервері, а сама система не має високих системних вимог до заліза, тому може працювати на будь-якому хостингу.

Дізнатися більше
Економія ресурсів

№1 из N

Оновлення

Хоч «WordPress» і безкоштовна платформа, розробники системи постійно випускають оновлення і вдосконалюють її функціональність, а разом і з нею - ваш сайт.

Дізнатися більше
Оновлення

№1 из N

Швидка установка

Щоб встановити сайт на «WordPress», не потрібно мати глибоких знань програмування. Самі файли CMS заливаються на хостинг всього за 5 хвилин - за цей час якраз можна зробити собі чай.

Дізнатися більше
Швидка установка

№1 из N

Розробляємо сайти і успішно просуваємо їх в пошукових системах вже 15 років.
Розробляємо сайти і успішно просуваємо їх в пошукових системах вже 15 років.
 1. Пишемо сайти будь-якої складності
 2. Реалізували понад 800 сайтів
 3. Всі проекти доведені до кінця
 4. Розробники та SEO-фахівці з однієї команди
Є проект? Напишіть нам і отримаєте безкоштовну консультацію!
Є проект? Напишіть нам і отримаєте безкоштовну консультацію!
 • Обговоримо
 • Arrow
 • Оцінимо
 • Arrow
 • Зробимо
Почати обговорення
Останні кейси
New Life Invest 2021

Розробка американського корпоративного сайту з інвестицій на платформі CMS WordPress для продажу консультаційних послуг.

Thermo Panel 2021

Розробка українського сайту послуг виробнику котеджів з сип-панелей на платформі CMS WordPress для продажу будинків і комплектуючих.

Kirkland 2021

Розробка українського інтернет-магазину регіонального представника Kirkland на платформі CMS WordPress для продажу американських вітамінів.

Nickel 2021

Розробка українського інтернет-магазину виробнику українських номерних знаків на платформі CMS WordPress для продажу авто номерів.

NLT 2021

Розробка англійської інтернет-магазину на платформі CMS Bitrix для продажу інструментів і комплектуючих до них.

Parovoz 2021

Розробка українського інтернет-магазину на платформі CMS WordPress з продажу товарів і аксесуарів для карпфішінга.

Maksymov 2021

Розробка американського сайту з продажу послуг на платформі CMS Bitrix по ремонту та будівництву будинків.

№1 из N

Як ми працюємо
 1. Досліджуємо нішу і конкурентів
  Досліджуємо нішу і конкурентів
 2. Прототипуємо і пишемо ТЗ
  Прототипуємо і пишемо ТЗ
 3. Малюємо дизайн
  Малюємо дизайн
 4. Програмуємо
  Програмуємо
 5. Тестуємо і переносимо сайт на Ваш хостинг
  Тестуємо і переносимо сайт на Ваш хостинг
 6. Навчаємо користуватися адмін-панеллю
  Навчаємо користуватися адмін-панеллю
 7. Запускаємо інтернет-маркетинг
  Запускаємо інтернет-маркетинг
Нам Довіряють
Япона Хата
Молоко від фермера
Укртелеком
Glovo
Єва
Ощадбанк
Pari Match
Інтершоп
Епіцентр
Моршинська
TAS life
SOCAR
KLO
Media-Tech
Stylus
OH MY LOOK
Pepsico
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами

 

Створення сайту на WordPress – отримання хорошого ресурсу на зручній і гнучкій платформі

Сучасні реалії бізнесу такі, що без представництва в інтернеті не обійтися. Все більше користувачів вважають за краще замовляти послуги або товари онлайн. Та й уточнити інформацію набагато простіше, не потрібно нікуди їхати.

Тепер залишилася справа за малим: зробити ресурс. Тільки для цього важливо визначитися, яка платформа буде використовуватися, від неї безпосередньо залежить подальше функціонування ресурсу. Так зараз на ринку набуває все більшої популярності створення сайту на WordPress і зовсім не збирається здавати обертів. Тепер тільки потрібно знайти грамотного виконавця, який зуміє реалізувати будь-які побажання.

Що такого особливого в створенні сайту на WordPress?

Для багатьох користувачів не зрозумілий той факт, що подібна CMS стала такою популярною і її використовують для розробки різних ресурсів. Раніше платформа була потрібна виключно для створення блогу. А все завдяки простому та зрозумілому інтерфейсу. Тут без проблем розбереться навіть новачок.

Поступово ситуація змінилася і її гідно оцінили, як хороший варіант для створення різних ресурсів. А все завдяки тій же зрозумілості.

Раз вже заговорили про переваги, то розробка сайтів на WordPress може похвалитися такими позитивними моментами:

 • Адміністративна панель має досить простий візуальний редактор. Деякі відзначають, що вона чимось нагадує Microsoft Word. Це допомагає без проблем розібратися в усьому навіть новачкам. А ще для роботи з системою не потрібні додаткові курси.
 • Для зберігання файлів не буде потрібно багато місця на сервері, оскільки вони займають мінімум місця. До того ж CMS може працювати на будь-якому хостингу.
 • Швидкий час установки – ще один позитивний момент. Щоб залити файли на CMS, пройде мінімум часу (приблизно 5 хвилин).
 • Цілком лояльна ціна створення сайту на WordPress, якщо її порівнювати з Бітрікс. Крім цього не забувайте, що не потрібно купувати ліцензії. А ще це відкритий продукт з безкоштовним кодом.
 • Не зважаючи на те, що платформа вважається безкоштовною, постійно випускаються оновлення, відбуваються доопрацювання. Це дозволяє поліпшити роботу самого ресурсу.
 • Є досить багато різних готових модулів і плагінів, що дозволяє здешевити створення сайту на Вордпресс, при цьому результат роботи порадує.

Це далеко не всі позитивні моменти, які і дозволяють цій CMS стати такою популярною.

Якщо говорити про недоліки, а вони тут теж є. Так можна виділити кілька таких тонкощів:

 • Відсутність синхронізації з 1С. За допомогою вбудованих інструментів немає можливості зв’язати 2 системи. Доведеться звертатися до програмістів, які зможуть це зробити.
 • Через відкритий код сайт стає більш вразливим до хакерських атак. Його легше зламати. Але тут є одна тонкість: якщо ви співпрацюєте з досвідченими фахівцями, ймовірність злому знижується на 99%.
 • Немає техпідтримки. При покупці платної теми отримаєте підтримку. Якщо замовляєте індивідуальну розробку, то тут потрібно сподіватися на програмістів, що займаються проєктом.

Якщо знати переваги та недоліки системи, прийняти рішення буде набагато простіше.

Кому варто замовити сайт на WordPress?

Багато користувачів вже готові шукати підрядника у Києві або іншому місті країни для укладення договору, оскільки впевнені, що платформа Вордпресс – ідеальний для них варіант. Тільки не варто поспішати. Тут важливо точно знати, кому і що підходить.

Якщо так розібратися, то практично 90% користувачів можуть для себе вибрати сайт на WordPress під ключ. Блоги, корпоративні сайти, візитки, портфоліо – список просто величезний.

Тільки тут є і один виняток – представлена ​​CMS не підходить для інтернет-магазинів з величезною кількістю товарів і інтеграцією їх з 1С.

Зрозуміло, що тут необхідна консультація з фахівцями. Ваше завдання – пояснити їм, що хочете отримати, а професіонали допоможуть підібрати оптимальне рішення.

Кому доручити створення сайту на WordPress з нуля?

Оскільки платформа досить популярна, то і з пошуком підрядника в Україні не буде проблем. Так думає більшість і тому укладають договір з першим-ліпшим фахівцем. Не завжди така співпраця буде успішною. Хоч і WordPress вважають простою платформою, нею повинні займатися професіонали. В іншому випадку у сайту будуть постійні проблеми.

Якщо доручити замовлення сайту на WordPress компанії «ItUa», не будете ні про що турбуватися. Натомість знайдете команду грамотних фахівців, яка якісно надасть послуги. Тут не тільки зможете замовити розробку сайту з нуля, але й доопрацювання ресурсу. А ще надається технічна підтримка.

Крім цього не варто забувати ще про такі позитивні моменти:

 • До кожного проєкту індивідуальний підхід. Важливо зрозуміти болі клієнта, щоб потім створити ідеальний продукт. Відповідно вартість розробки сайту на WordPress для кожного випадку розраховується індивідуально.
 • Розробники та SEO-фахівці – одна команда. Вам не доведеться шукати ще одного підрядника для надання якісних послуг.
 • Над проєктом буде працювати досвідчена команда, яка реалізувала понад 800 сайтів.

«Інформаційні технології України» – не просто виконавець, а надійний партнер, який хоче поліпшити ваш бізнес і зробити його успішним.