Інформаційна безпека сайтів

logoStub

Дорогий друг !

Ми тут намагаємося встигнути за сучасними трендами веб-дизайну і якраз малюємо сайт, який ти заслуговуєш. Зовсім скоро ми покажемо те, над чим так довго працювали ..... а поки тут тільки сумовитий SEO-текст. Але не квапся! Наші менеджери з радістю проконсультують і дадуть відповідь на всі твої питання.

Інформаційна безпека сайтів

Афоризм «Хто володіє інформацією – той володіє світом» є надзвичайно актуальним для інтернет-простору: адже сьогодні інформаційний обмін між комп’ютерами застосовується у всіх сферах діяльності.

Захист сайту від злому, на сьогоднішній день, актуальна для кожного власника інтернет-ресурсу. Правильно побудована безпеку сайту дозволяє знизити ризик злому Вашого ресурсу. Тільки так Ви зможете зберегти свій інтернет-бізнес.

Найпоширеніші види загроз, з якими може зіткнутися власник:
При завантаженні головної сторінки з’являється зовсім не звична для Вас сторінка

При такому вигляді злому, як правило, відновлення сайту займає трохи времени.Но майстерність зломщика іноді може завдати клопоту при відновленні сайту

знищення бази

Найнебезпечніша форма злому Відновити сайт після повного видалення баз, паролів, ключів доступу стає практично неможливим. В результаті цього доводиться створювати все заново.

Підміна Вашої контактної інформації

Власник інтернет-магазину не завжди може вчасно помітити підміну своїх контактних даних та може втратити значно кількість покупців.

Перевантаження сервера, створене штучним шляхом

У такому випадку при спробі завантажити Ваш сайт браузер просто не зможе це зробити

або під час відвідування Вашого ресурсу буде виникати сильне «гальмування» при завантаженні сторінок.

Розсилка спаму

З Вашого сайту буде відбуватися розсилка НЕ ​​кореспонденції, а спаму. В такому випадку необхідний постійний аудит, який забезпечить своєчасне виявлення проблеми.

Наповнення сайту троянськими програмами

Для простого користувача це може бути не очевидним, однак програми даного характеру можуть нашкодити як користувачу, так і власнику. Здійснюючи перехід по Вашим посиланням, користувач замість потрібної сторінки потрапляє абсолютно на інші. Також через таких шкідливих програм відбувається розкрадання інформації, і поширення вірусів.

Чудово, якщо захист сайту організована правильно з самого початку. Як правило, перевірка безпеки того чи іншого ресурсу займає тривалий час. В процесі експлуатації інтернет-ресурсу весь час доводиться проводити аудит безпеки сайту і при необхідності вдосконалити системи захисту.

Що ми можемо запропонувати для вирішення цієї проблеми
Погодьтеся, після будь-якого злому повернутися на високі позиції буде дуже складно, адже «підірветься» довіру до надійності даного ресурсу. Найнебезпечніше, що може вас підстерігати в результаті таких дій – втрата всієї важливої ​​і необхідної для Вас інформації.

Існує величезна кількість ймовірних загроз. Мета, яку можуть переслідувати при зломі інтернет-ресурсу може бути як банальне хуліганство, так і отримання прибутку. Досить часто приходять повідомлення про те, що був зламаний той чи інший сайт, в результаті чого були заморожені рахунки величезних компаній, поставивши під загрозу їхню економіку. І поки хтось буде думати, як виправити ситуацію, набагато легше просто не допустити можливості злому сайту і витоку інформації, шляхом постійного аудиту сайту.

Для Вашої впевненості в надійності сайту і працюють наші фахівці з інформаційної безпеки.

Основні завдання фахівців з інформаційної безпеки:

– захист програмного забезпечення і коду;

– відповідальне ставлення при облуживании сайту;

– перевірка паролів і кодів доступу;

– допомога у виборі надійного хостингу і запобігання можливих перевантажень;

– постійне тестування сайтів;

– підбір надійного антивіруса;

– навчання правильному зберіганню важливої ​​інформації.

Якщо Ви тільки плануєте створити власний сайт, варто заздалегідь потурбуватися про отримання сертифіката безпеки сайту, і надійно захистити Ваш інтернет ресурс. Дані питання слід обговорити з розробником ще на початковій стадії створення.

Можливо, у Вас вже є сайт, і він успішно працює вже кілька років, а про безпеку Ви задумалися тільки зараз. Що ж робити в такому випадку? Вам просто необхідно здійснити перевірку безпеки сайту. Тільки так Ви зможете убезпечити себе від можливих непередбачених випадків.

Порушення безпеки можуть мати різні прояви: від спаму і комп’ютерних вірусів до електронного втручання. Дуже часто несанкціоноване проникнення відбувається по механічним причин.

Інформаційна безпека – це Ваша впевненість в надійності свого ресурсу.
Aforyzm «Khto volodiye informatsiyeyu – toy volodiye svitom» ye nadzvychayno

click fraud detection