SEO-просування
Інвестуйте не у миттєву рекламу, а довгостроковий розвиток вашого ресурсу!
Обговорити проект
Що таке «SEO»?
Дізнатись детальніше
Що таке «SEO»?
Пошукова оптимізація (Search Engine Optimization) - це комплекс робіт, спрямованих на поліпшення видимості сайту в пошукових системах, згідно з тематичних запитів користувачів. Дані дії підлаштовують веб-ресурс під алгоритми пошукових роботів, і переконують їх у тому, що саме ваш проект повинен знаходитися в ТОПі. Головна мета пошукової оптимізації - залучення цільової аудиторії на сайт і подальша її конвертація в покупців вашого продукту або послуги. Замовити
Google - найпопулярніша пошукова система в світі! На 2017 рік сервісу Google довіряють 92% користувачів з усього світу! В Україні ситуація виглядає схожим чином (після падіння Yandex-трафіку), що робить цю пошукову систему - вибором №1 для наших клієнтів!
Переваги SEO-просування:
Успіх просування сайту – спільна робота SEO-фахівців і замовника
Постійне вдосконалення
Google постійно вдосконалює свої алгоритми: він аналізує взаємодію користувача з сайтом і знижує позиції веб-ресурсу при поганих поведінкових факторах. SEO-просування мотивує відповідати вимогам пошукових систем і постійно покращувати свій сайт.
Цільовий трафік
SEO-маркетинг привертає тільки тих людей, які дійсно зацікавлені в ваших товарах і послугах. Ніяких випадкових відвідувачів - тільки потрібні бізнесу клієнти!
Зростання попиту
На 2017 рік абсолютно всі користувачі інтернету шукають інформацію через пошукові системи. Зайнявши перші позиції в пошуковій видачі Google, вас постійно будуть бачити, і привернете лояльних клієнтів на довгі роки!
Інвестиція в майбутнє
Результати PPC-реклами повністю залежать від поточного бюджету. SEO працює по-іншому - кошти, вкладені в просування сьогодні, будуть давати результати багато місяців поспіль, а при правильній побудові стратегії просування - довгі роки!
Імідж і довіра
Люди довіряють веб-ресурсам, що знаходяться на лідерських позиціях в Google (якщо це не реклама AdWords). Перші сайти автоматично потрапляють в «білий» список користувача, підвищуючи конверсію і впізнаваність бренду.
Тривалість ефекту
Коли закінчується рекламний бюджет - люди перестають бачити ваші банери й акції. При зупиненні SEO-послуги, позиції утримуються ще 1-2 місяці, і лише потім сайт починає втрачати динаміку зростання!
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ЕКСПРЕС-АУДИТ ВАШОГО САЙТУ!
Дізнайтеся, наскільки веб-ресурс відповідає сучасним вимогам пошукових машин і користувачів!
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ЕКСПРЕС-АУДИТ ВАШОГО САЙТУ!
Увага: даний графік є лише прикладом, і не відображає 100% подібності, оскільки кожен проект по-своєму унікальний
Знайомство
Клієнт заповнює бриф, після чого ми вивчаємо його проект, і формуємо комерційну пропозицію (КП) з докладним планом робіт. Приступаємо до першого етапу, який складається з трьох фаз:
Перший етап : Фаза 1
Проводимо комплексний SEO-аудит ніши, аналізуємо конкурентів і пошуковий попит. Виконуємо технічний і Usability-аудит сайту, на підставі якого прописуємо технічне завдання (ТЗ) по оптимізації і доопрацюванням сайту (при необхідності). Збираємо максимально повне семантичне ядро і розробляємо конкурентну стратегію просування проекту.
Перший етап : Фаза 2
Надсилаємо результати виконаних робіт першої фази. Програмісти (на стороні замовника або наші) впроваджують дані рекомендації.
Перший етап : Фаза 3 (закриття першого етапу)
Повторно переглядаємо усі пункти аудиту, закриваємо баги (якщо є) і з почуттям виконаного обов'язку завершуємо підготовчий етап. До просування готові!
Просування: 1-й місяць
Проводимо масштабні роботи по внутрішній оптимізації сайту відповідно до розробленої та погодженої стратегії просування проекту. Виконуємо впровадження і налаштування систем статистики та відстеження. Вибудовуємо процеси по лінкбілдінгу і приросту посилальної маси.
Просування: 2-й місяць
Активно працюємо над зовнішніми факторами ранжування і приростом маси посилань. Продовжуємо приділяти увагу внутрішній оптимізації. Якщо це інтернет-магазин, то додатково займаємося сторінками фільтрів і картками товарів. В кінці місяця аналізуємо ефективність впроваджених рекомендацій.
Просування: 3-й місяць
Складаємо проміжний аналіз результатів, переглядаємо стратегію просування і вносимо коригування (при необхідності). Займаємося нарощуванням посилальної маси та подальшою оптимізацією проекту.
Просування: 4-й місяць
Проводимо внутрішню оцінку ресурсу і напрацьованих поведінкових факторів, даємо поради виходячи з отриманих результатів і спостережень. На цей період часу для більшості ніш уже простежується помітне зростання трафіку і позицій.
Просування: 5-й місяць
Продовжуємо працювати над оптимізацією проекту, поліпшенням трафіку і посилальної маси. На графіку спостерігається позитивна динаміка.
Просування: 6-й місяць +
Досягаємо поставлених завдань, утримуємо чинні позиції та просуваємо нові. Заново переглядаємо стратегію: виконуємо її розширення і масштабування. Продовжуємо вести роботи з розвитку сайту та проекту в цілому.
Фактори, які впливають на ціну та терміни
Готовність сайту
Успішне просування веб-ресурсу безпосередньо залежить від технічної та візуальної складової проекту. Оцінити рівень готовності сайту допоможуть наші Usability- і SEO-фахівці.
Фактори, які впливають на ціну та терміни
Кількість категорій, що просуваються
Чим менше нішових запитів на просуванні - тим нижча вартість. Наприклад, якщо ви торгуєте холодильниками, сорочками, книгами і чохлами, але в пріоритеті тільки дві перші категорії - ціна буде менше.
Фактори, які впливають на ціну та терміни
Регіональність і конкуренція
У висококонкурентних нішах (наприклад, електроніка) усі вже давно закупилися посиланнями, найняли крутих SEO-фахівців і вклали чимало коштів у просування. Вихід на такий ринок буде те саме, що оголошення війни. А як ми знаємо, війни без великих грошей не виграються.Важливу роль відіграє і регіональність. Наприклад, просування, розраховане на одне місто (нехай навіть мегаполіс), як правило, буде обходитися дешевше, ніж SEO, орієнтоване на всю Україну.
Фактори, які впливають на ціну та терміни
Позиції
Час просування веб-ресурсу прямо пропорційно залежить від розташування сайту в загальній таблиці рейтингу пошукової системи. Чим далі проект від заповітної першої сторінки - тим довше і дорожче просування.
Фактори, які впливають на ціну та терміни
Вік проекту
На відміну від «сайтів-ветеранів», молоді веб-ресурси набагато довше виводяться в Топ-10 Google
Фактори, які впливають на ціну та терміни
Репутація сайту
Дуже рідко до нас звертаються клієнти, чиї онлайн-проекти потрапили під санкції пошукових систем через недобросовісних підрядників (просування внаслідок штучних посилань або неякісного і неунікального контенту). Ми відновлюємо відвідуваність веб-ресурсу і повертаємо його на лідерські позиції ціною зрушення термінів просування
Готовність сайту
Кількість категорій, що просуваються
Регіональність і конкуренція
Позиції
Вік проекту
Репутація сайту
Чому нам довіряють:
1
Багаторічний досвід
Ми не «молода команда, що динамічно розвивається». Працюємо в інтернет-маркетингу вже 11 років, і знаємо, що таке клієнтоорієнтованість: напоїмо гарячим чаєм і почастуємо смачним печивом.
2
Без «шаблонних» рішень
Повністю підлаштовуємось під бізнес клієнта, а не підстроюємо його під нас. Віримо в унікальність кожного проекту, і тому, не використовуємо просування «за сценарієм».
3
Завжди на зв’язку
Проектний менеджер завжди готовий відповісти на будь-які питання замовника. Протягом місяця клієнт має право на двогодинний «conference call» з головним SEO-спеціалістом.
4
Офіційний договір
Працюємо тільки за контрактом, де прописані всі умови, терміни, ризики та наші зобов'язання перед клієнтом. Ніяких домовленостей «на серветці».
5
Тільки «біле» SEO
Використовуємо чесні методи просування веб-ресурсу. За весь час нашої роботи, жоден сайт не потрапив під фільтри та санкції пошукових систем.
6
Послуги програміста у подарунок
Виконуємо частину необхідних доробок вашого сайту для кращої SEO-оптимізації, якщо вони не перевищують 3 години на місяць.
7
Детальна звітність
В кінці місяця клієнт отримує деталізований звіт за досягнутими цілями на пошуковому «терені». Доповідь містить трафік, позиції та докладну інформацію про бюджет посилань: що і куди було витрачено.
Наші кейси
Відвідувачі
Було на день:
Стало:
Було на місяць:
Стало:
Було сеансів на місяць:
Стало:
Динаміка запитів
Запчастини для м'ясорубки
Запчастини до кухонного комбайну
Запчастини до холодильнику
Запчастини до хлібопічки
Patok /
Команда проекту
Під кожен проект виділяється не менше 5-ти чоловік!
Клієнт
Владика, монарх, король, повелитель, фараон ... або просто той, хто завжди правий.
Менеджер проекту
Є містком комунікації між відділом та замовником. Консультує клієнта і контролює роботу підрядника.
SEO-спеціаліст
Розробляє стратегію просування і стежить за її виконанням.
Link Builder
Закуповує і розміщує посилання для сайту. Нарощує кількість посилань виходячи зі стратегії проекту.
Usability-фахівець
Оцінює взаємодію користувача з сайтом за допомогою інструментів веб-аналітики, і в разі поганих показників, дає рекомендації щодо поліпшення візуальної складової веб-ресурсу.
Копірайтер
Пише унікальні тексти, заточені під ключові запити та вимоги пошукових систем.
Програміст
Впроваджує рекомендації SEO-аудиту та доопрацьовує структуру сайту, згідно з технічним завданням фахівців.
Стати частиною команди
Заявка на сео-просування

SEO розкрутка

SEO-просування вашого сайту – зростання позицій в пошуку і збільшення доходу

Поставили собі за мету, що вам потрібне створення сайту під власний бізнес в інтернеті? Для цього замовили розробку унікального ресурсу з привабливим дизайном, але очікуваного результату це не принесло. Продажі так і не виросли. Річ у тому, що про вас просто ніхто не знає. Переконається в цьому легко. Введіть у пошуку свою основну послугу або товар і подивіться на видачу. Бачите себе на першій сторінці? Якщо немає, то вам потрібно SEO-просування сайту в пошукових системах.

Деякі бізнесмени думають, а навіщо витрачатися на незрозумілу послугу, коли можна надрукувати візитки та роздавати їх на вулиці. Це ж вийде набагато дешевше, ніж розкрутити сайт з нуля. Та й нічого ж не варто розповісти про новий ресурс своїм родичам і знайомим, і попросити їх ненав’язливо рекомендувати всім іншим.

З цієї витівки нічого доброго не вийде. Більшість візиток будуть просто викинуті перехожими й тільки 10% дадуть позитивний результат. А розвішані банери по місту нікого не приваблюють. Виходить, що виділені кошти були витрачені даремно, а їх можна було вкласти в СЕО-просування сайту в мережі інтернет.

Що ж дає сео-розкрутка:

 • охоплення цільової аудиторії;
 • зростання позицій в пошукових системах Google, Яндекс;
 • збільшення продажів і прибутку;
 • популяризація бренду.

Грамотно складена стратегія просування в майбутньому дасть результати, і ви почнете рости в видачі. Запам’ятайте, як тільки досягли поставлених цілей, продовжуйте працювати. Якщо припиниться розкрутка сайту, то незабаром втратите досягнуті позиції. А значить, знизиться і прибуток самої фірми.

 

Етапи SEO-просування в Києві

Замовляючи подібні послуги, ви повинні розуміти, що це тривалий і складний процес і складається він з таких етапів:

 • вивчення конкурентної сфери;
 • повний аудит ресурсу;
 • збір семантичного ядра;
 • внутрішня SEO-оптимізація;
 • зовнішня оптимізація ресурсу.

А тепер детальніше:

 1. Для початку seo-фахівці повністю аналізують нішу, вивчають конкурентів. Це допоможе зрозуміти, на що більше робити приоріорітет, і які запити цікавлять.
 2. Перш ніж приступати до будь-яких робіт по СЕО-просуванню сайту, необхідно зрозуміти, в якому стані знаходиться ресурс. Для цього проводять технічний і юзабіліті аналіз. Це дозволяє виявити основні технічні недоліки ресурсу, розробленого на Bitrix або на інший CMS. Ресурс ретельно вивчають на зручність користування. Якщо він буде незрозумілим для клієнтів, то SEO-просування сайту в пошукових системах ускладниться. Після того як основні помилки виявлені, їх бажано виправити.
 3. Будь-якого бізнесмена хвилює вартість розкрутки сайту в Україні чи на закордон, оскільки він не хоче витрачати зайві гроші. Ось чому важливо визначитися з кількістю пошукових запитів та рівнем конкуренції в ніші. Якщо це високочастотні, то на їх просування піде більше часу і грошей.

Збір повного семантичного ядра для сайту допоможе краще розібратися в ключових запитах і відкинути зайві. Без цього не може відбутися розкрутка сайту, ціна якої залежить від кількості обраних запитів. Зауваження: не варто економити на ключах. Це може позначитися на результаті.

 • На етапі внутрішнього SEO-просування сайту в інтернеті ведуться роботи з контентом, метаданними. Якщо ви займаєтеся продажами, то приділіть увагу карткам товарів. Повноцінна сео розкрутка інтернет-магазину без цього неможлива.
 • Комплексне SEO-просування в Києві ресурсу з нуля розраховане і на зростання авторитету. Проводиться активна робота по зовнішній оптимізації сайту. В її рамках проводиться крудмаркетинг, розміщення публікацій з посиланнями на тематичних ресурсах, сайтах новин країни.

Вважаєте, що просування і розкрутка сайту в Києві єдине, що вам потрібно для успішного бізнесу? Крім цього варто використовувати ще й інші методи отримання додаткового трафіку: контекстна реклама, SMM.

Від чого залежать ціни СЕО-просування в Україні?

Чимало бізнесменів знаходяться в подиві, тому що не розуміють, чому для різних ніш називають різні суми. У них відразу асоціація з шахраями. Але це зовсім не так.

Дійсно цінова політика різна і вартість просування сайту в Google залежить від таких факторів:

 • специфіка ніші;
 • конкуренція;
 • регіональність.

Якщо вам пропонують пошукове просування сайту SEO в Google недорого в Києві й обіцяють результати в перший місяць, перед вами шахраї. Запам’ятайте, результати помітно через кілька місяців роботи. І ще одне, сео просування сайту, ціна якого найнижча на ринку, ніяких позицій не дасть. Тому уважно вивчайте інформацію.

Зверніть увагу, що компанія «Інформаційні технології України» надає комплекс послуг, куди входить не тільки розкрутка сайта, а ще розробка ресурсів та обслуговування 1С Бітрікс.

Як же переконатися в порядності компанії:

 • досвід роботи на ринку;
 • наявність порфтоліо;
 • кваліфіковані фахівці;
 • надання повного спектра послуг.

Замовляючи SEO-просування сайту в компанії «ITUA», ви отримуєте такі переваги:

 • тільки дозволені методи оптимізації;
 • звіти про проведену роботу щомісяця;
 • лояльні ціни на просування сайту;
 • постійна підтримка.

Виникла необхідність замовити СЕО-просування інтернет-магазину або корпоративного порталу? Тоді зв’язуйтеся з фахівцями компанії «ITUA». Ви розповідайте їм докладну інформацію. Після цього вони зможуть прорахувати, яка буде ціна СЕО-просування в Україні. Зробіть свій бізнес успішним.

click fraud detection