SEO просування

Просування сайтів в інтернеті

Багато людей замислювались про просування вже після створення сайту, оскільки не відчувають ефекту від наявності власного інтернет-ресурсу. Замовляючи створення сайту потрібно обов’язково враховувати те, що він потребує просування. Наприклад, як у випадку, коли купуючи програмне забезпечення “1С Підприємство”, Ви замовляєте налаштування та обслуговування 1С.

Якщо Ви потрапили сюди, швидше за все, Вас цікавить як же реалізується просування веб сайтів та інтернет реклама сайту допоможе у Вашому бізнесі. Головне, що необхідно знати – це те, що практично всі (більше 80 %) користувачів пошукових систем знаходять необхідні їм товари і послуги на першій сторінці пошукової видачі. І якщо Вашого сайту немає в першій десятці, – це означає, що від нього майже немає ніякої користі.

Компанія “ITUA” на ринку комп’ютерних технологій з 1995 року, ми росли і розвивалися, вбираючи в себе знання і досвід. Більше семи років ми активно займаємося просуванням сайтів в пошукових системах, і, завдяки багаторічному досвіду, ми можемо сміливо братися за найважчі завдання. Замовити розкрутку сайту нескладно, набагато складніше знайти компанію, яка не просто підніме Ваш сайт в пошуковій видачі, а й стане Вашим надійним партнером і порадником. Ми з радістю застосуємо накопичений за роки співпраці і розвитку компанії досвід для просування Вашого бізнесу. Комплексна SEO розкрутка сайту – це одне з основних правил нашої компанії.

 

Наприклад, розкрутка інтернет-магазину вимагає проведення великого комплексу робіт :

  • SEO-оптимізація сайту, коректування помилок;
  • ми підберемо оптимальні заголовки для вашого сайту, як з точки зору розкрутки сайту Google, так і з маркетингової;
  • команда досвідчених копірайтерів оптимізують текстове наповнення вашого сайту під необхідні пошукові запити , при цьому ми ніколи не забуваємо про те, що сайт в першу чергу повинен бути витвором мистецтва;
  • “ITUA” може зробити оптимізацію не тільки текстового наповнення сайту, а й usability – Ваш сайт буде більш інтуїтивно зрозумілий і зручний для відвідувачів і, відповідно, буде спонукати їх до покупок або замовлення послуг;
  • SEO-просування сайтів від компанії “ITUA” не тільки допоможе Вашому сайту піднятися в пошуковій видачі, а й «навчить» його продавати;
  • і, найголовніше, – просування інтернет магазину пройде безпечно, – наша компанія не використовує методів “чорної” оптимізації, що виключає будь-яку можливість нанесення шкоди сайту. Ми піклуємося про кожного нашого клієнта.

 

Як же все-таки зрозуміти, що собою представляє SEO оптимізація сайтів?

Що перше спадає на думку при згадці про такого відомого художника як Казимир Малевич? «Чорний квадрат» – відповість 90 % людей, а якщо я попрошу Вас назвати ще декілька творів цього автора? Чи пригадаєте? Адже «Чорний квадрат» – лише одна робота з цілого циклу супрематичних робіт Малевича. Чому ж так виходить, що існує дві практично ідентичні картини, одна з них відома кожному, а друга – лише одиницям ? Основною причиною такої популярності є те, що це сама “найпопулярніша” картина, що виставляється в найвідоміших музеях світу.

Схожа історія відбувається і з більшістю сайтів: створений Вами сайт може бути на голову вище інших конкурентів, але лише просування сайту в Google допоможе вашому сайту досягти загального визнання. Чому саме Google? Все дуже просто, – провівши аналогію з нашими картинами, пошукова система Google – це та сама Третьяковська галерея, в якій виставляється «Чорний квадрат». Більше 70% користувачів інтернету використовують пошукову систему від компанії Google, саме тому наша компанія проводить просування web-сайту в цьому пошуковику.

Продовжуючи нашу з Вами аналогію, визнайте: багато хто з відвідувачів Третьяковської галереї не такі вже й обізнані в мистецтві і не здатні самостійно оцінити культурну цінність картини. Вони просто вірять тому, що говорить їм гід – ось ця картина коштує $ 140.0 млн. – це високе мистецтв ! CЕО просування це і є та сама робота гіда, який здатний збільшити вартість Вашого сайту в пошукових системах. Чим Ваш сайт “дорожче”, – тим більше він цінується пошуковими системами. Чим більше він цінується, – тим вище він піднімається в пошуковій видачі, ну і чим вище Ваш сайт, – тим більше людей дізнаються про Вас. Саме для цього проводиться SEO просування сайтів. І якщо Ви дійсно хочете що б Ваш сайт опинився в “Третьяковській галереї” – Вам необхідно замовити просування сайту.

 

Ми виконаємо просування сайту в Києві, Донецьку , Харкові, Львові, Житомирі, Дніпропетровську, Одесі, Луганську та інших містах – ми завжди раді нашим клієнтам, незалежно від місця їх проживання. Наша компанія пропонує тільки якісне просування сайту, ціна на наші послуги відповідають якості і надійності наших послуг. Ми ніколи не візьмемо з Вас зайвого, але Вам варто раз і назавжди засвоїти одне правило – дешеве просування сайту в Google – це міф, так само як і те, що сайт можна розкрутити за короткий час. І якщо Вам пропонують дешеве або швидке просування веб-сайту, значить, Вас просто хочуть обдурити. І якщо Ви серйозно вирішили, що Вам необхідна розкрутка сайту, Київ буде для цього найбільш доречним – адже саме тут знаходиться офіс компанії “ITUA”.

Ми ж пропонуємо Вам не просто послуги з розкручування і просування сайту, ми пропонуємо Вам співпрацю. Довгостроковий союз, покликаний допомогти Вашому сайту стати справжнім витвором мистецтва в самій знаменитій галереї світу під назвою Google.