SEO-просування

Інвестуйте не у миттєву рекламу, а довгостроковий розвиток вашого ресурсу!
Обговорити проект
Що таке «SEO»?
Дізнатись детальніше
Що таке «SEO»?
Пошукова оптимізація (Search Engine Optimization) - це комплекс робіт, спрямованих на поліпшення видимості сайту в пошукових системах, згідно з тематичних запитів користувачів. Дані дії підлаштовують веб-ресурс під алгоритми пошукових роботів, і переконують їх у тому, що саме ваш проект повинен знаходитися в ТОПі. Головна мета пошукової оптимізації - залучення цільової аудиторії на сайт і подальша її конвертація в покупців вашого продукту або послуги. Замовити
Google - найпопулярніша пошукова система в світі! На 2017 рік сервісу Google довіряють 92% користувачів з усього світу! В Україні ситуація виглядає схожим чином (після падіння Yandex-трафіку), що робить цю пошукову систему - вибором №1 для наших клієнтів!
Переваги SEO-просування:
Успіх просування сайту – спільна робота SEO-фахівців і замовника
Постійне вдосконалення
Google постійно вдосконалює свої алгоритми: він аналізує взаємодію користувача з сайтом і знижує позиції веб-ресурсу при поганих поведінкових факторах. SEO-просування мотивує відповідати вимогам пошукових систем і постійно покращувати свій сайт.
Цільовий трафік
SEO-маркетинг привертає тільки тих людей, які дійсно зацікавлені в ваших товарах і послугах. Ніяких випадкових відвідувачів - тільки потрібні бізнесу клієнти!
Зростання попиту
На 2017 рік абсолютно всі користувачі інтернету шукають інформацію через пошукові системи. Зайнявши перші позиції в пошуковій видачі Google, вас постійно будуть бачити, і привернете лояльних клієнтів на довгі роки!
Інвестиція в майбутнє
Результати PPC-реклами повністю залежать від поточного бюджету. SEO працює по-іншому - кошти, вкладені в просування сьогодні, будуть давати результати багато місяців поспіль, а при правильній побудові стратегії просування - довгі роки!
Імідж і довіра
Люди довіряють веб-ресурсам, що знаходяться на лідерських позиціях в Google (якщо це не реклама AdWords). Перші сайти автоматично потрапляють в «білий» список користувача, підвищуючи конверсію і впізнаваність бренду.
Тривалість ефекту
Коли закінчується рекламний бюджет - люди перестають бачити ваші банери й акції. При зупиненні SEO-послуги, позиції утримуються ще 1-2 місяці, і лише потім сайт починає втрачати динаміку зростання!
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ЕКСПРЕС-АУДИТ ВАШОГО САЙТУ!
Дізнайтеся, наскільки веб-ресурс відповідає сучасним вимогам пошукових машин і користувачів!
ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ ЕКСПРЕС-АУДИТ ВАШОГО САЙТУ!
Увага: даний графік є лише прикладом, і не відображає 100% подібності, оскільки кожен проект по-своєму унікальний
Знайомство
Клієнт заповнює бриф, після чого ми вивчаємо його проект, і формуємо комерційну пропозицію (КП) з докладним планом робіт. Приступаємо до першого етапу, який складається з трьох фаз:
Перший етап : Фаза 1
Проводимо комплексний SEO-аудит ніши, аналізуємо конкурентів і пошуковий попит. Виконуємо технічний і Usability-аудит сайту, на підставі якого прописуємо технічне завдання (ТЗ) по оптимізації і доопрацюванням сайту (при необхідності). Збираємо максимально повне семантичне ядро і розробляємо конкурентну стратегію просування проекту.
Перший етап : Фаза 2
Надсилаємо результати виконаних робіт першої фази. Програмісти (на стороні замовника або наші) впроваджують дані рекомендації.
Перший етап : Фаза 3 (закриття першого етапу)
Повторно переглядаємо усі пункти аудиту, закриваємо баги (якщо є) і з почуттям виконаного обов'язку завершуємо підготовчий етап. До просування готові!
Просування: 1-й місяць
Проводимо масштабні роботи по внутрішній оптимізації сайту відповідно до розробленої та погодженої стратегії просування проекту. Виконуємо впровадження і налаштування систем статистики та відстеження. Вибудовуємо процеси по лінкбілдінгу і приросту посилальної маси.
Просування: 2-й місяць
Активно працюємо над зовнішніми факторами ранжування і приростом маси посилань. Продовжуємо приділяти увагу внутрішній оптимізації. Якщо це інтернет-магазин, то додатково займаємося сторінками фільтрів і картками товарів. В кінці місяця аналізуємо ефективність впроваджених рекомендацій.
Просування: 3-й місяць
Складаємо проміжний аналіз результатів, переглядаємо стратегію просування і вносимо коригування (при необхідності). Займаємося нарощуванням посилальної маси та подальшою оптимізацією проекту.
Просування: 4-й місяць
Проводимо внутрішню оцінку ресурсу і напрацьованих поведінкових факторів, даємо поради виходячи з отриманих результатів і спостережень. На цей період часу для більшості ніш уже простежується помітне зростання трафіку і позицій.
Просування: 5-й місяць
Продовжуємо працювати над оптимізацією проекту, поліпшенням трафіку і посилальної маси. На графіку спостерігається позитивна динаміка.
Просування: 6-й місяць +
Досягаємо поставлених завдань, утримуємо чинні позиції та просуваємо нові. Заново переглядаємо стратегію: виконуємо її розширення і масштабування. Продовжуємо вести роботи з розвитку сайту та проекту в цілому.
Фактори, які впливають на ціну та терміни
Готовність сайту
Успішне просування веб-ресурсу безпосередньо залежить від технічної та візуальної складової проекту. Оцінити рівень готовності сайту допоможуть наші Usability- і SEO-фахівці.
Фактори, які впливають на ціну та терміни
Кількість категорій, що просуваються
Чим менше нішових запитів на просуванні - тим нижча вартість. Наприклад, якщо ви торгуєте холодильниками, сорочками, книгами і чохлами, але в пріоритеті тільки дві перші категорії - ціна буде менше.
Фактори, які впливають на ціну та терміни
Регіональність і конкуренція
У висококонкурентних нішах (наприклад, електроніка) усі вже давно закупилися посиланнями, найняли крутих SEO-фахівців і вклали чимало коштів у просування. Вихід на такий ринок буде те саме, що оголошення війни. А як ми знаємо, війни без великих грошей не виграються.Важливу роль відіграє і регіональність. Наприклад, просування, розраховане на одне місто (нехай навіть мегаполіс), як правило, буде обходитися дешевше, ніж SEO, орієнтоване на всю Україну.
Фактори, які впливають на ціну та терміни
Позиції
Час просування веб-ресурсу прямо пропорційно залежить від розташування сайту в загальній таблиці рейтингу пошукової системи. Чим далі проект від заповітної першої сторінки - тим довше і дорожче просування.
Фактори, які впливають на ціну та терміни
Вік проекту
На відміну від «сайтів-ветеранів», молоді веб-ресурси набагато довше виводяться в Топ-10 Google
Фактори, які впливають на ціну та терміни
Репутація сайту
Дуже рідко до нас звертаються клієнти, чиї онлайн-проекти потрапили під санкції пошукових систем через недобросовісних підрядників (просування внаслідок штучних посилань або неякісного і неунікального контенту). Ми відновлюємо відвідуваність веб-ресурсу і повертаємо його на лідерські позиції ціною зрушення термінів просування
Готовність сайту
Кількість категорій, що просуваються
Регіональність і конкуренція
Позиції
Вік проекту
Репутація сайту
Чому нам довіряють:
1
Багаторічний досвід
Ми не «молода команда, що динамічно розвивається». Працюємо в інтернет-маркетингу вже 11 років, і знаємо, що таке клієнтоорієнтованість: напоїмо гарячим чаєм і почастуємо смачним печивом.
2
Без «шаблонних» рішень
Повністю підлаштовуємось під бізнес клієнта, а не підстроюємо його під нас. Віримо в унікальність кожного проекту, і тому, не використовуємо просування «за сценарієм».
3
Завжди на зв’язку
Проектний менеджер завжди готовий відповісти на будь-які питання замовника. Протягом місяця клієнт має право на двогодинний «conference call» з головним SEO-спеціалістом.
4
Офіційний договір
Працюємо тільки за контрактом, де прописані всі умови, терміни, ризики та наші зобов'язання перед клієнтом. Ніяких домовленостей «на серветці».
5
Тільки «біле» SEO
Використовуємо чесні методи просування веб-ресурсу. За весь час нашої роботи, жоден сайт не потрапив під фільтри та санкції пошукових систем.
6
Послуги програміста у подарунок
Виконуємо частину необхідних доробок вашого сайту для кращої SEO-оптимізації, якщо вони не перевищують 3 години на місяць.
7
Детальна звітність
В кінці місяця клієнт отримує деталізований звіт за досягнутими цілями на пошуковому «терені». Доповідь містить трафік, позиції та докладну інформацію про бюджет посилань: що і куди було витрачено.
Наші кейси
Відвідувачі
Було на день:
Стало:
Було на місяць:
Стало:
Було сеансів на місяць:
Стало:
Динаміка запитів
Запчастини для м'ясорубки
Запчастини до кухонного комбайну
Запчастини до холодильнику
Запчастини до хлібопічки
Patok /
Команда проекту
Під кожен проект виділяється не менше 5-ти чоловік!
Клієнт
Владика, монарх, король, повелитель, фараон ... або просто той, хто завжди правий.
Менеджер проекту
Є містком комунікації між відділом та замовником. Консультує клієнта і контролює роботу підрядника.
SEO-спеціаліст
Розробляє стратегію просування і стежить за її виконанням.
Link Builder
Закуповує і розміщує посилання для сайту. Нарощує кількість посилань виходячи зі стратегії проекту.
Usability-фахівець
Оцінює взаємодію користувача з сайтом за допомогою інструментів веб-аналітики, і в разі поганих показників, дає рекомендації щодо поліпшення візуальної складової веб-ресурсу.
Копірайтер
Пише унікальні тексти, заточені під ключові запити та вимоги пошукових систем.
Програміст
Впроваджує рекомендації SEO-аудиту та доопрацьовує структуру сайту, згідно з технічним завданням фахівців.
Стати частиною команди
Заявка на сео-просування

SEO розкрутка

SEO-просування вашого сайту – зростання позицій в пошуку і збільшення доходу

Поставили собі за мету, що вам потрібне створення сайту під власний бізнес в інтернеті? Для цього замовили розробку унікального ресурсу з привабливим дизайном, але очікуваного результату це не принесло. Продажі так і не виросли. Річ у тому, що про вас просто ніхто не знає. Переконається в цьому легко. Введіть у пошуку свою основну послугу або товар і подивіться на видачу. Бачите себе на першій сторінці? Якщо немає, то вам потрібно SEO-просування сайту в пошукових системах.

click fraud detection