Shagov Aesthetic Medicine

CRM

«Shagov Aesthetic Medicine» - клініка медичних послуг по естетичній корекції зовнішності.

Завдання, які хотів вирішити клієнт:
  1. Організація єдиного простору для роботи з клієнтами
  2. Фіксація всіх комунікацій з пацієнтами
  3. Запис клієнтів на процедури і ведення історії пацієнта
  4. Облік відвідуваності процедур клієнтами
Що було реалізовано:
  1. Ієрархічна структура компанії
  2. Підключення IP-телефонії і зовнішніх джерел комунікації (Viber, Telegram)
  3. CRM-система (створення списку процедур з можливістю їх зміни і поповнення) і статуси виконання процедур (створена, виконана, скасована), де можна додати відповідального лікаря, клієнт-менеджера, а також вказати окремий коментар до процедури
  4. Перейменування класичних назв розділів CRM під потреби компанії: Лід = Потенційний клієнт, Угода = План дій, Контакт = Пацієнт
Результати, які отримав клієнт

Єдиний простір для роботи співробітників всієї клініки

CRM-система, налаштована під бізнес-процеси замовника для ведення пацієнтів, де можна додавати і планувати нові процедури, а також працювати з діючими клієнтами

Можливість перенесення однієї або декількох процедур і відображення їх в Плані робіт у вигляді календаря в розрізі місяця і року

Сподобалися результати?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати обговорення
Останні кейси
Integrity Vision 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському IT-інтегратора для створення єдиного віртуального офісу співробітникам, впровадження системи звітності за періодами і налаштування CRM-системи по роботі з клієнтами.

Каштан 2000 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 в українську мікрофінансову організацію з видачі кредитів для автоматизації процесу продажів і оптимізації рутинних завдань.

Молоко від фермера 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському виробнику молочних продуктів для створення єдиного віртуального простору, де зможуть працювати всі підрозділи компанії.

Velmart» / «SkyTrade 2021

Доопрацювання корпоративного порталу CRM Бітрікс24 в українську мережу гіпермаркетів для настройки CRM-системи і її зв’язки з 1C.

Автокомплектація 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському постачальнику автотехніки для створення єдиного сховища даних і впровадження CRM-системи по роботі з новими і діючими клієнтами.

Типографія «Оріон-V» 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 в українську друкарню для впровадження CRM-системи по роботі з клієнтами та автоматизації розрахунку вартості замовлень.

№1 из N