ЗНИЖКИ ДО -40% НА БІТРІКС24 І БІТРІКС: УПРАВЛІННЯ САЙТОМ

Дата: 21.12.2020
Автор: ITUA
Час читання: ~7 хвилин

2020 рік показав, наскільки сучасному бізнесу потрібно йти в ногу з трендами. Так для багатьох компаній, перехід на віддалену роботу став справжнім кошмаром, оскільки ніхто не знав, як правильно організувати бізнес-процеси.

Для інших же перешкоди були в роботі ресурсу. Він просто не відповідав багатьом вимогам і не справлявся зі своїм навантаженням. А в деяких взагалі не було свого сайту, оскільки підрядники роблять його практично рік.  

Здавалося б, з цих ситуацій немає виходу, але це зовсім не так. Система Бітрікс, допоможе налагодити роботу в компанії і домогтися максимальної ефективності. Залишилося тільки вибрати відповідний тарифний план або звернутися за допомогою до фахівців «ItUa». Якраз до 31 грудня 2020 року діють знижки до -40% на Бітрікс24 і Бітрікс: Управління сайтом . Це досить вигідне рішення для бізнесу.

Що такого особливого в представленій продукції?

Бітрікс24 — краще рішення для організації роботи

Багато бізнесів зіткнулися зі складнощами організації віддаленої роботи співробітників. Всі звичні процеси стали гірше виконуватися, листи клієнтів губилися і контролювати роботу було складно. З Бітрікс24 про все це можна забути. Тут зібрано цілий набір інструментів, що дозволить вести контроль, ставити завдання, комунікувати, обмінюватися файлами. Варто підкреслити, що це далеко не всі можливості продукції.

class =

З основними інструментами трохи розібралися. Тепер тільки залишилося вибрати і для цього варто визначитися з версією.

  • Хмара . Це ідеальне рішення для бізнесу, що починається, оскільки для роботи не потрібно закуповувати додаткового обладнання. А ще будуть потрібні мінімальні вкладення. Тільки варто пам’ятати, що всі дані будуть зберігатися на серверах Бітрікс. До того ж доведеться постійно проплачувати користування. Якщо вас зацікавила подібна пропозиція, то як раз діє знижка -30% на річний тариф і -40% на 2 роки.
  • Коробка . Її найчастіше вибирають більш великі компанії і ті, кому потрібне налаштування під себе. Тут всі дані зберігаються на власному сервері і платити за коробку потрібно тільки раз. Пам’ятайте, що вам буде потрібна постійна професійна підтримка. Якщо говорити про діючі знижки, то -20% на нові ліцензії CRM, Інтернет-магазин + CRM, Корпоративний портал 50/100/250/500 . А ще є -20% на перехід до оновленим редакціям Інтернет-магазин + CRM, Корпоративний портал 50/100/250/500 .
class =

Продукція Бітрікс для ідеальної роботи сайтів

Події цього року змусили багатьох бізнесменів переглянути свій бізнес і звернути увагу на онлайн. У зв’язку з цим необхідно бути впевненими в ідеальній роботі сайту.  

Для цього буде потрібна професійна система управління різними веб-проектами. Так Бітрікс: Управління сайтом вважається універсальним продуктом для створення, підтримки сайтів будь-якої складності. Варто пам’ятати, що зараз діє знижка -40% на переходи до редакцій Малий Бізнес і Бізнес . А ще є знижка -20% на ліцензії Старт, Стандарт, Малий Бізнес і Бізнес .

Підтримка в цей непростий період потрібна навіть сильним. Використовуючи Бітрікс: Enterprise, можна створити проекти будь-якої складності з високими вимогами. Це дозволить ще більше посилити роботу компанії. Тим більше як раз є знижка в -10% на Бітрікс: Enterprise Управління сайтом і на Бітрікс24 Enterprise .

Зробити свій бізнес більш успішним можна, але цього варто лише захотіти, а «ItUa» допоможе це реалізувати.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами