Безкоштовний бізнес-семінар «Анатомія бізнесу: Управління клієнтським досвідом» 2018 від Бітрікс24 і ITUA

Дата: 15.03.2018
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

14 березня 2018 року за підтримки компаній « ITUA » і «Бітрікс24» в Києві пройшов безкоштовний бізнес-семінар «Анатомія бізнесу: Управління клієнтським досвідом».

За 6 годин спікери з компаній LeaderWay, DOT DOT Innovation, «Фігаро-Кейтеринг 2011-2017», BogushTime, WebPromoExperts, LABA, «Бінотел», «InstaFest», «ITUA», «Бітрікс24» поділилися з учасниками досвідом, як створити і розвивати успішний і прибутковий бізнес.

Цей день був повністю присвячений не просто подачі цікавих фактів, а прикладів, як все реалізувати і успішно використовувати в своєму бізнесі.

У доповідях спікери зачіпали такі теми:

  • глобальні тренди, про які не варто забувати;
  • як за допомогою емоційного маркетингу утримати клієнта і які інші інструменти інтернет-маркетингу важливо використовувати;
  • вплив соціальних мереж на бізнес;
  • автоматизація роботи менеджерів і збільшення їх ефективності з допомогою Бітрікс24 ;
  • яким зараз повинен бути лідер, які ролі необхідно вдосконалювати;
  • досягнення максимуму на переговорах.

Учасники не просто переглядали інформацію на презентаціях, а отримували безцінний досвід. До того ж була можливість поспілкуватися з доповідачами, задати питання та отримати слушні поради для свого бізнесу.

Яку користь отримали учасники від бізнес-семінару?

Тематика доповідей підбиралася таким чином, щоб інформація цікавила не тільки підприємців-початківців, а й успішних бізнесменів. Корисні поради виділили для себе керівники підрозділів і HR-менеджери. Наочні приклади допомогли краще розуміти всі тонкощі бізнесу:

  • сучасні технології тільки сприяють розвитку;
  • автоматизація простих процесів — більше часу залишається на важливі справи;
  • правильне використання стратегічного тайм-менеджменту.

Приємним моментом для учасників став розіграш цінних призів від компаній-організаторів. Також серед учасників провели анкетування, в якому вони могли оцінити рівень організації, корисність доповідей. Побажання обов’язково будуть враховуватися при організації подальших заходів.

Дякуємо учасникам за відвідування конференції та активну участь. Спасибі спікерам за бездоганну підготовку і цікаві матеріали. Чекаємо вас на наступних заходах!

Якщо з’явилися питання або ви готові до впровадження CRM у ваш бізнес, зв’язуйтеся з нашими співробітниками. Бажаємо вам успішного і прибуткового бізнесу з використанням сучасних технологій.

анатомія бізнесу семінар

анатомія бізнесу_MG_1355

анатомія бізнесу_MG_0188

анатомія бізнесу_MG_0409

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами