Відеоспостереження

З розвитком IT технологій все більше організацій і приватних підприємств замислюються про надійний захист свого бізнесу і майна. Останнім часом встановлення відеоспостереження набуває звичний характер і вже не викликає здивування в оточуючих. Величезна кількість різноманітних систем , а також всілякі варіанти їх підключення відкривають для простого споживача неймовірні можливості .

   Сучасне відеоспостереження купити можна в будь-якому спеціалізується магазині , але , як правило , самостійні спроби встановити дану апаратуру призводять до мук і додаткових витрат . Незнання важливих дрібниць призводить до постійних експериментів , які виллються в систематичні і значні фінансові вливання , без яких можна було б обійтися , замовивши весь комплекс робіт у професіоналів.

Фахівці « ITUA » допоможуть Вам:

– Оптимально підібрати і розрахувати індивідуальну систему безпеки;
– Здійснити тільки якісний і швидкий монтаж систем відеоспостереження;
– Налаштувати індивідуально під Ваші потреби відеоспостереження через інтернет у режимі онлайн 24 години на добу ;
– Здійснювати постійне і гідне обслуговування встановленої системи безпеки та відеоспостереження;
– Налаштувати якісне безперебійне живлення всієї системи , що працює тривалий час в автономному режимі.
  Замовляючи установку відеоспостереження вартість робіт та необхідного обладнання формуватиметься залежно від складності об’єкта ( технічно складний монтаж , дуже віддалене розташування камер один від одного). На перший погляд початкові заморочливі роботи , вже після закінчення дадуть Вам величезну перевагу – постійний контроль за подіями, що відбуваються на фірмі , і, природно , дорогоцінний спокій за збереження всього майна .

На що слід звернути особливу увагу , замовляючи монтаж систем відеоспостереження :

кут огляду

Дуже важливий параметр, що впливає на кількість встановлюваних камер , так як в меншому або більшому ступені дозволяє переглядати приховані ділянки .

Місце встановлення

Необхідно вибирати так , щоб камера одночасно охоплювала Популярні ділянки без втрати якості зображення і одночасно була непомітною для сторонніх.

чутливість камери

Дозволяє краще або гірше «бачити» в темряві , все залежить від освітленості в різний час доби. Наші фахівці рекомендують не нехтувати даними параметром , навіть якщо у Вас налагоджено хороше освітлення , так як насправді його може бути не достатньо чи непередбачені перебої в енергомережі можуть на час погіршити освітленість.

дозвіл

Дозволяє якісно відтворювати відзнятий матеріал , і максимально наблизити картинку без втрати якості.

передачу кольору

За бажанням клієнта камера може бути монохромного або кольоровий. Ч / б камери, як правило , стоять на порядок дешевше кольорових , але іноді через специфіки об’єкта краще все ж встановлювати кольорові .
  У відеоспостереженні ціна може зазнавати значні коливання через внутрішніх характеристик камер і сполучною апаратури. Чим більше функцій і можливостей , тим може бути дорожче , але безпечніше і надійніше . Як правило , такі системи окупаються вже в перший рік використання .
   Наші фахівці виконають швидку і якісну установку відеоспостереження в Києві та Житомирі , а також у прилеглих околицях. Вам достатньо всього лише зв’язатися з нами , для подальшого виїзду фахівця на об’єкт і детального прорахунку необхідної охоронної системи.
   Широкі можливості контролювати дистанційно весь технологічний процес , а також роботу співробітників принесе Вам впевненість і спокій в якості і безперервності всього виробництва.
   Для нас безпека клієнта також важлива , як і якість послуг, що представляються . З нами Ви будете не тільки надійно захищені , а й впевнені в майбутньому!