Купити 1С: складності, які виникають при цьому

Дата: 19.07.2013
Автор: ITUA
Время чтения: ~5 минут

Купити 1С: складності, які виникають при цьому

Компанія “Інформаційні технології України” пропонує не просто купити 1С, а також отримати такі послуги як: оперативну доставку програми по заданій адресі, впровадження та налаштування з урахуванням діяльності вашої компанії всіх програмних процесів і параметрів, безкоштовну піврічну підписку на послуги ІТС, а так само на території вашої компанії 2 години роботи нашого фахівця.

Купівля 1С не займає багато зусиль, складності виникають під час впровадження купленої платформи, тому в першу чергу необхідно отримати консультацію фахівця, що також входить в обслуговування 1С. Досвід, втілений в нові рішення, дозволяє програму залишити типовою і при цьому врахувати побажання користувачів.

Укладається договір ІТС при покупці 1С: 8, який включає в себе оновлення типових і несуттєво змінених конфігурацій 1С, створення архівних копій, налаштування 1С-звіт, щомісячна доставка диска ІТС, доступ до інтернету —ресурси 1С. Ще одним плюсом укладення договору, виступає впевненість в легальності отриманих оновлень.

Необхідно вибрати того, хто запропонує кращу підтримку, впровадження, сервіс, а не тільки просто купити 1С — Київ і інші міста надають однакові ціни на програмні продукти. Комплексна оцінка всіх цих факторів робиться при виборі купівлі 1с: бухгалтерія або будь-якого іншого продукту.

Програми автоматизації обліку 1С включають в себе:

  • Програмні продукти “1С: Підприємство 8”.
  • Ліцензії для “1С: Підприємство 8”, Ліцензії програмного захисту.
  • Спільні продукти “1С” і Microsoft, Microsoft SQL Server 2008 для 1С: Підприємство 8, ISV Runtime.
  • ISV Full use.
  • Microsoft SQL Server 2012 для 1С: Підприємство 8.
  • ISV Runtime
  • Галузеві і спеціалізовані рішення

На сьогодні «1С Підприємство 8» є однією з найбільш поширених платформ для автоматизації обліку в компанії. Компанія ITUA надає можливість купити 1С 8, виходячи зі спеціалізованих галузевих рішень, наприклад управління автотранспортом Стандарт для України.

Особливо затребувані такі зміни як 1С: бухгалтерія. Це багатофункціональна програма для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, існуюча в двох версіях ПРОФ і базова, які за функціональними можливостями не відрізняються один від одної.

Простежується ряд переваг для користувачів при покупці 1С, зокрема для директорів, керівників і фахівців підрозділів, для бухгалтерів і працівників облікових служб, ІТ фахівців підприємств.

Планируете будущий проект с нами?
Планируете будущий проект с нами?

Мы всегда рады поделиться своим опытом и помочь вашему бизнесу быстрее развиваться.

Начать работу с нами