24 SEO дополнений к Вашим браузерам сделают работу приятной

Дата: 06.08.2013
Автор: ITUA
Время чтения: ~15 минут

24 SEO доповнень до ваших браузерів зроблять роботу приємною

Управління системою ранжирування набагато легше з необхідними доповненнями браузера. Існує велика кількість плагінів для оптимізації роботи різних браузерів, які пропонують можливість користуватися безкоштовними інструментами SEO .

Нижче представлений список із розширення SEO для браузера. Є популярні SEO панелі інструментів, які перехресно працюють з метриками, постійно підключаються та оновлюю нову інформацією. Також існує розширення для виконання конкретних завдань, таких як зміна швидкості або визначення ключових слів. Всі ці плагіни безкоштовні.

Розширення SEO

MozBar. Доступ до панелей інструментів MozBar можна отримати через ресурс SEOmoz. За допомогою такого інструменту, легко видати ключові слова, зовнішні та внутрішні посилання, а також багато іншого. Порівняння посилальних метрик доступно для браузерів Chrome і Firefox.

SEO Quake. Додавання SEO Quake отримує всю необхідну інформацію щодо будь-якого сайту, швидко. Воно складається із таких функціональних інструментів: SeoToolbar (необхідні параметри виводяться в окремі панелі інструментів браузера), Seobar (параметри шукаються в окремій, повністю налаштованій панелі інструментів CSS, блоках HTML). Далі, інструмент допомагає вивести параметри результатів, які були запрошені, на пошуковій сторінці. Доступно для Chrome і Firefox, а також бета-версії Oper a і Safari.

SiteTrail. Це розширення показує популярність веб-сайту, його вартість, розміщення сервера, трафік сайту, SEO-статистику його аналітики та багато іншого. Просто відвідувач веб-сайту, нажавши праву клавішу миші в любому місці сайту, вибере функцію “SiteTrail” для отримання статистики. Доступно для Firefox, Chrome та Internet Explorer.

Meta SEO Inspector . Використовуйте цей інструмент, щоб знайти метадані, які знаходяться на веб-сторінках: HTML-теги, теги XFN, мікроформати, канонічні атрибути та непослідовні посилання. Доступно для Chrome.

Check My Links . Check My Links швидко знаходить всі посилання на веб-сторінках та перевіряє кожну для вас. Такий інструмент дозволяє підкреслювати посилання, якщо вони дійсні або недоступні. Доступно для Chrome.

SEO для Chrome. Це популярне розширення для браузера Chrome, яке забезпечує легкий доступ до інструментів SEO. Ви можете легко відстежувати зміни піару для Google, перевірити відповідні посилання, здійснити пошук за ключовими словами, покращити просування соціальної реклами та багато іншого. Доступно для Chrome.

SEO SERP Workbench . Цей інструмент дозволяє швидко перевірити позицію кількох сайтів — ваших і ваших конкурентів — з вивченим ключових слів. Доступно для Chrome.

Firebug. Це розширення допоможе вам контролювати CSS, HTML та роботу JavaScript на будь-якій веб-сторінці. Такий інструмент допомагає переглянути, як довго завантажуються сторінки і відповідно допомагає знайти причину повільного часу завантаження. Підтвердьте код ваших конкурентів та знайдіть швидкість і теги для підвищення вашого рейтингу. Доступно для Firefox.

Sorezki SEO Plus. Це розширення оновило інструмент веб-мастерів Google, механізм пошуку Yahoo! та аналітику Google зі статистичною активністю, на сторінках результатів, соціальних засобів інформації, інструментів пошуку географічного положення, піару та систем пошукового ранжирування. Доступно для Chrome.

Інструменти SEO сайту . Інструменти SEO-сайту відображають ключові слова SEO-метрики в шести розділах: зовнішні дані сторінки, елементи сторінки, соціальна реклама, сторінки термінів та інструментів, інформація про домен та пропозиції для вашого сайту. Доступно для Chrome.

Статистика швидкості сторінки . Цей інструмент допомагає аналізувати продуктивність веб-сторінок та пропонує варіанти її прискорення. Доступно для Chrome і Firefox.

SearchStatus . Зображує Google піар, рейтинг Alexa, SEOmoz Linkscape mozRank, пов’язані посилання з Alexa та зворотні посилання від Google, Yahoo! и MSN. Дає можливість проглянути важливість посилання на веб-сайт та важливість значень трафіку. Доступно для Firefox.

Панель інструментів SEO у вигляді книги . Такий вид SEO-панелей, збільшує використання маркетингових даних, що дозволяє легко отримувати загальні дані про конкурентну середу ринку безпосередньо за запрошенням. Також, дозволяє отримати посилання на джерела даних, щоб почати копати глибше. Можна порівняти одночасно до п’яти сайтів. Доступно для Firefox.

YSlow . YSlow аналізує веб-сторінки та визначає, чому вони розміщені на основі Yahoo!, для продуктивних веб-сайтів. Доступно для Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Перевірка ранжування . Проверка роздільності, дозволяє вам легко перевірити рейтинг сайту в пошуках Google, Bing від Microsoft та Yahoo!. Доступно для Firefox.

Ghostery . Ghostery напрям не відображається у вашому вікні: теги, веб-помилки, пікселі та маяки, які додані на веб-сторінках для того, щоб отримати представлення про ваші переваги. Ghostery відслідковує більше 1000 найменувань і пропонує для вас перелік рекламних мереж, веб-видавців та інших компаній, зацікавлених у вашій діяльності. Доступно для Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer.

SEO для Firefox . SEO для Firefox відображає корисні дослідницькі дані ринку прямо в пошукових результатах Google і Yahoo!, в тому числі включаючи Google, вік домену, кількість посилань на веб-сайті та дані власників. Доступно для Firefox.

Wappalyzer. Wappalyzer — це розширення для браузера, яке показує вам, як будуються сайти. Він виявляє систему управління контентом, веб-магазини, веб-сервери, структуру JavaScript, аналітичні інструменти та багато іншого. За допомогою нього, ви отримуєте необхідну інформацію для планування стратегій SEO. Доступно для Chrome і Firefox.

Інструмент Foxy SEO . Додаток Foxy SEO — вільний, відкритий вихідний код, панель інструментів одночасно надає можливість швидкого та легкого доступу до такої функції пошукової системи як Google Site, Yahoo!, провідник сайтів, прямі посилання. Існує можливість зручного аналізу веб-трафіку за допомогою таких інструментів, як Alexa, Quantcast, Compete, популярних агрегаторів статистики (Quarkbase і WebSiteOutlook), сервісів пошуку ключових слів. Доступно для Firefox.

KGen. Генератор випадкових слів, дає можливість побачити, які ключові слова відповідають релевантним для пошукової системи. Це дає вам необхідну статистику за змістом сторінок, що дозволяє покращити якість контенту. Інструмент KGen — хороший результат для перегляду ключової стратегії конкуренції. Доступно для Firefox.

Search Status. Показує піар Google, пошук по Alexa, і SEOmoz Linkscape mozRank в будь-якому місці вашого браузера, спільно зі швидким аналізатором щільності ключових слів, його підкресленням, зворотних посилань, інформації по Alexa, іншим SEO інструментам. Доступно для Firefox.

Smart PageRank. Цей інструмент являє собою невелике, просте розширення, яке надає швидкий доступ до пошуку по Alexa, зворотних посиланнях, піару Google і оціночної вартості сторінки, яку ви переглядаєте. Доступно для Firefox

SEOpen. Надає швидкий доступ до веб-інструментів, для поліпшення пошукової оптимізації. Дозволяє швидко перевірити зовнішні посилання, піар, HTTP заголовки і багато іншого. Щоб скористатися цим інструментом, досить натиснути правою кнопкою миші по вільній області веб-сторінки або використовувати включену панель інструментів. Доступно для Firefox.

yExplore . Це розширення забезпечує швидкий доступ до пошукової системи і засобів масової інформації, в тому числі зворотним посиланням, посиланнях Nofollow, піару соціальної активності, закінченою інформацією та інформації Whois. Досить натиснути правою кнопкою миші і вибрати yExplore, а потім одне обране контекстне посилання, щоб отримати доступ до інформації про сайті, який переглядається. Доступно для Firefox. .

 

 

Планируете будущий проект с нами?
Планируете будущий проект с нами?

Мы всегда рады поделиться своим опытом и помочь вашему бизнесу быстрее развиваться.

Начать работу с нами