Мобільні пристрої проти десктопів

Дата: 08.05.2015
Автор: ITUA
Время чтения: ~4 минут

Мобільні пристрої проти десктопів

Кількість мобільних пристроїв різних типів дуже стрімко росте і, відповідно, зростає кількість різних пошукових запитів з них. Трафік зі смартфонів набирає з кожним днем ​​все більше важливості в загальному плані SEO сайтів і ігнорувати це не можна. Сьогодні ми бачимо, що більшість сайтів адаптивні, або найближчим часом стануть такими, щоб збільшити свій трафік, отримуючи його зі смартфонів.

«Мобільний» Google

На сьогодні в Google заявляють, що мобільні пристрої наздогнали в цьому плані десктопи — запитів з них приходить набагато більше. За їхніми даними, це сталося в десяти країнах (серед яких США і Японія), хоча, більше подробиць невідомо.

Але, є інформація, що Google під «мобільними запитами» мають на увазі пошук зі звичайного мобільного браузера і в програмі Google, але дані окремо за двома цими пошуків не надавалися на загальний огляд. Відомо також, що компанія віднесла планшети не до мобільних пристроїв, а до десктопів.

Mobily friendly сайти в ТОПі

Є дані по четвертому кварталу 2014 року — в ході дослідження ComScore визначило, що від загальної кількості всіх пошукових запитів на частку смартфонів припадає близько 29%, що дуже і дуже суттєво змінює картину. Адаптивний дизайн тепер став неокремим і обов’язковою вимогою до будь-якого сайту, щоб домогтися гарних позицій при ранжируванні.

У реальності відсоток пошуку з мобільних пристроїв в перспективі продовжить рости і відбуватися це буде досить швидко. Адже куди зручніше отримати цікаві для вас дані зі смартфона, який завжди під рукою. Тим більше це актуально зараз, коли Google повністю запустили свій mobily-friendly алгоритм і неоптимізовані під смартфони та планшети сайти будуть песимізуватися.

Загалом, маючи статистику ComScore, можна сміливо прогнозувати, що наслідки так званого SEOшниками MobileGeddonа збереже тенденцію на оптимізацію під смартфони. Тому, сайт повинен замислюватися на етапі проектування як адаптивний.

Планируете будущий проект с нами?
Планируете будущий проект с нами?

Мы всегда рады поделиться своим опытом и помочь вашему бизнесу быстрее развиваться.

Начать работу с нами