Розробка сайтів. Коротко про головне

Дата: 23.04.2015
Автор: ITUA
Час читання: ~6 хвилин

Розробка сайтів. Коротко про головне Коротко о главном

В наші дні все ще можна залучити покупця товару або послуг за допомогою реклами в газетах, на дошках оголошень. Але, ці місця людина зазвичай пробігає очима і не чіпляється за пропозиції, які там є, тому і ефективність такої реклами або продажу, досить низька. Інша справа, коли пропозиція надходить звідти, де середньостатистична людина проводить чимало часу — з інтернету. Сайти, інтернет-магазини, інформаційні ресурси — все це користується набагато більшою популярністю, ніж старі методи отримання інформації будь-якого роду.

Саме тому у людини або фірми, якщо вона хоче привернути до себе більше уваги або збільшити обсяг продажів свого товару, з’являється бажання обзавестися сайтом. Таким чином, якщо цей сайт буде грамотно зроблений, результат буде відмінним, в залежності від того, які цілі ставить собі фірма і як вона планує використовувати сайт.

Основні типи сайтів:

  • Сайт-візитка (кілька сторінок для ознайомлення людини з вашим родом діяльності і з вашими контактами)
  • Корпоративний сайт (для управління базами даних і проектами компанії),
  • Інтернет-магазин (чудово, коли людина може придбати ваш товар не виходячи з дому),
  • Сайт-каталог (вміщує в собі список ваших товарів, або послуг) та інші.

Недосвідчена в програмуванні людина бачить перед собою тільки картинку — інтерфейс сайту та його дизайн. Насправді це всього лише невелика частина величезної роботи по розробці сайту , лише вершина айсберга.

width =

Основні етапи розробки сайтів:

  1. Проектування.

На цьому етапі замовник і розробник обумовлюють вартість роботи і терміни її виконання по сформульованому технічному завданні.

  1. Розробка дизайну.

Те, яким буде дизайн сайту вашої компанії, буде говорити користувачам багато про що (статус фірми, рід діяльності). Тут відбувається підбір графічного стилю (кольори сторінок, шрифти текстів, створення загального вигляду ресурсу). Ілюстрації, які використовуються повинні бути унікальними.

  1. Програмування, верстка.

Дизайн сайту — полігон для можливостей програмістів, завдання яких зробити з картинки діючий сайт. Вони займаються написанням коду, роблять статичні та інтерактивні сторінки, наповнюють сайт всіляким функціоналом, виходячи з технічного завдання. Всі кнопки, списки, рядки пошуків всередині сайтів — їхня робота.

  1. Підбір контенту.

Наповнення вашого сайту релевантним тематичним контентом — завдання копірайтера. Пишуться унікальні тематичні статті, сайт наповнюється фото- і відеоматеріалами, які дуже важливі для залучення користувачів на сайт.

Після того, як ваш новоспечений сайт наповнений інформацією і перевірений на наявність помилок функціональності елементів, дуже важливо залучити людей. Трафік може бути отриманий після пошукової оптимізації (SEO) сайту, якою займаються відповідні фахівці.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами