Одвічне питання: «Скільки у вас коштує сайт?»

Дата: 17.06.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~3 хвилин

Одвічне питання: «Скільки у Вас коштує сайт?»»

«Скільки у вас коштує сайт?» — мабуть, найпопулярніше запитання у будь-якій веб-студії. Ми завжди готові бути прозорими в наших розрахунках і тому відкриємо для вас завісу над процесом ціноутворення. Існує кілька методів оцінки веб-проектів, але метод, який використовується в нашій компанії — це метод функціональних точок і етапів.

Більшість практиків методу оцінки функціональними точками, ймовірно, погодяться, що основною метою цього методу виступає необхідність виміряти програмне забезпечення за допомогою кількісної оцінки функціональних можливостей, запитаних і наданих Замовнику.

Говорячи простою мовою, функціональна точка — стандартна одиниця вимірювання, яка представляє собою функціональний розмір програмного додатку. Будь-який веб-проект, наприклад розробка сайту компанії розбивається на його складові: складання технічного завдання, розробка макетів сторінок, верстка дизайну, програмування модуля «супутні товари» — це все функціональні точки, які займають час складання (відтворення) програмування фахівців.

Будь-який веб-сайт також можна розбити на релізи або свого роду MVP, які в свою чергу розбиваються на описані функціональні точки — складові компоненти веб-ресурсу. Кожна така точка має свої працевитрати (години роботи), які в свою чергу оцінюються в грошовому еквіваленті. Сумарні терміни і вартість проекту якраз і складаються з цих функціональних точок і просто підсумовуються з цих складових.

Описаний нами метод оцінки веб-проектів дозволяє надати Замовнику максимально прозору і зрозумілу схему оцінки, яка дозволяє гнучко змінювати і коригувати кожен реліз вашого продукту і таким чином будувати зручну схему розробки.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами