Навіщо потрібна верстка при розробці сайту?

Дата: 24.06.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Навіщо потрібна верстка при розробці сайту?

Багато людей, зважившись займатися власною справою, звертають увагу на інтернет-бізнес. Він стає популярнішим. Адже кількість зроблених покупок через Інтернет значно зростає. Значить, мати свій магазин досить прибутково та вигідно.

Щоб почати займатися власним бізнесом, потрібно не тільки придбати необхідний товар, але ще мати і власний ресурс.

Це тільки на вигляд здається, що створити ресурс так просто. Адже розробка сайтів має дуже багато тонкощів, які необхідно враховувати. Тому цією справою нехай краще займаються фахівці.

Весь процес досить складний і тривалий. Він включає в себе багато пунктів. Отже, ви обговорили основні вимоги. На основі всіх побажань створений дизайн майбутнього сайту. Але як перетворити цю картинку в реальну сторінку? Ось тут і настає наступний етап розробки сайту — верстка.

Що це за процес?

Це розташування всіх складових компонентів в певному порядку на сторінці. Для цього існує два основні методи:

  • таблична;
  • блокова.

У першому варіанті використовують певні таблиці. Вони досить прості у виконанні і практично однакові для будь-яких браузерів. В результаті виходить досить об’ємна структура. Для змін будь-яких елементів доведеться витратити достатню кількість часу.

Друга пропозиція характеризується тим, що всі елементи складаються з тегів. Всі частини будуть правильно відображатися на різних пристроях: ПК, планшетах, мобільних телефонах. В результаті виходить набагато менший код, ніж в першому варіанті. Хоча вміст виглядає абсолютно однаково.

width=

Тонкощі роботи

Щоб результат вийшов ідеальним необхідно пам’ятати деякі нюанси:

  1. чітке дотримання всіх правил;
  2. різні браузери — різне відображення.

Верстальник повинен враховувати всі особливості кожного з браузерів при своїй роботі. Це допоможе відображати сторінку якомога якісніше. Якщо цього не зробити, то зображення може поїхати. Для блогу це не зовсім критично, а ось для корпоративного сайту або інтернет-магазину — ціла катастрофа.

З цього всього зрозуміло, що роботу по розробці сайту варто довіряти виключно професіоналам. Інакше потім проблем не уникнути. Це все може негативно позначитися на роботі вашого ресурсу. Так що заздалегідь подбайте про те, щоб розробкою сайту займалися фахівці.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами