Оптимізація сайту

logoStub

Дорогий друг !

Ми тут намагаємося встигнути за сучасними трендами веб-дизайну і якраз малюємо сайт, який ти заслуговуєш. Зовсім скоро ми покажемо те, над чим так довго працювали ..... а поки тут тільки сумовитий SEO-текст. Але не квапся! Наші менеджери з радістю проконсультують і дадуть відповідь на всі твої питання.

Оптимізація сайту

Пошукова оптимізація – обов’язковий етап для подальшої успішної роботи та зростання

Все-таки зважилися почати свій інтернет-бізнес? Уже створили сайт і тепер чекаєте підвищення продажів? Але результату не бачите? А вся річ у тому, що ваш ресурс не відповідає основним вимогам пошукових систем. І щоб ситуація покращилася, вам буде потрібна пошукова оптимізація сайту.

Багато хто думає, а навіщо такий складний процес. Адже зроблений найсучасніший дизайн, обрана найкраща CMS і цього повинно бути достатньо. Але пошукові системи (Google, Яндекс) мало на це звернуть увагу, якщо у вас є видимі проблеми з ресурсом (непрописані метатеги, дублюється контент, є порожні сторінки). Ви просто не зможете добре просуватися і займати провідні позиції в своїй ніші.

Комплексна оптимізація сайту під пошукові системи Google – це перший етап робіт в просуванні. Без нього просто неможливо проводити подальші дії та добитися успіху.

Що входить в комплекс?

Весь етап розділяється на дві важливі складові:

 • внутрішня робота;
 • зовнішня.

Під внутрішньою мають на увазі дії, які ведуться безпосереднього на самому порталі. А ось зовнішні роботи включають пошук посилань на ресурс або на його конкретні сторінки.

Якісна внутрішня оптимізація сайтів складається з декількох етапів:

 • збір ключових запитів;
 • аналіз ресурсу;
 • написання контенту.

А тепер детальніше про кожен процес.

 1. Від правильно підібраних запитів залежить подальший результат. Щоб зібрати семантичне ядро ​​потрібно вивчити ринок, основних конкурентів. Це дозволить зібрати ефективний список ключових запитів, який розбитий на певні групи.
 2. Тут слідує ретельна перевірка ресурсу для виявлення помилок і їх усунення. Якщо упустити хоча б один момент, то це в майбутньому негативно позначиться на роботі інтернет-магазину, порталу і його позиціях. Фахівці ретельно вивчать структуру, контент, html-верстку та інші параметри.
 3. На основі зібраного і затвердженого списку фраз пишуть seo-тектси. Вони повинні нести цінність для потенційного покупця, а не тільки бути просто оптимізованими під запит.

Що стосується зовнішньої пошукової оптимізації сайту, то тут також проводять ретельний аналіз. Тільки після цього приступають до роботи з посиланнями.

З ким укласти договір?

Хочете просуватися в Google і займати провідні позиції? Тоді звертайтеся до фахівців. Правда, будьте уважні при виборі підрядника. Оскільки не всі вважаються професіоналами в своїй сфері, тому перегляньте їх портфоліо і почитайте відгуки. Зверніть увагу і на ціни. Якщо вам обіцяють миттєвий результат, та ще недорого, то перед вами шахраї.

Щоб даремно не витратити свої гроші та бути впевненими в успіху, укладіть договір з «ITUA»:

 • ціла команда професіоналів;
 • seo-оптимізація з урахуванням останніх оновлень алгоритмів;
 • індивідуальний підхід до кожного проекту;
 • співпраця з різними сферами бізнесу;
 • надання звіту в зазначений час;
 • прийнятна вартість послуг.

Провівши грамотно перший етап, ви забезпечите ресурсу ідеальний початок роботи.

Шукаєте, у кого б замовити послуги з оптимізації web-сайту? Зв’яжіться з фахівцями компанії «ITUA». Вони детально вивчать ваш ресурс і скажуть, скільки коштує пошукова оптимізація веб-сайтів і які терміни виконання. Подумайте про майбутнє свого бізнесу вже сьогодні.

click fraud detection