Партнери

На цій сторінці представлені компанії, що є нашими багаторічними надійними партнерами і друзями

«Tucha»

Tucha.ua — перший український провайдер хмарної інфраструктури. З 2012 року компанія надає віртуальні сервери гнучких конфігурацій, послуги з хостингу резервних копій, надійне розміщення сайтів і пошти в дата-центрах України та за її межами. Сервіси Tucha.ua — це безпечне зберігання даних і доступ до них 24/7 з будь-якої точки світу, якісна цілодобова технічна підтримка та швидка реакція з будь-якого питання.

BFC (Business Format Consulting)

BFC (Business Format Consulting) – організація з 13-ти річним стажем роботи в області консалтингу, маркетингових досліджень і бізнес-планування з регіональним представництвом у експортному маркетингу в 8-ми країнах (Португалія, Словаччина, Туреччина, Азербайджан, США, Казахстан, Алжир , ОАЕ). На 2019 рік портфоліо компанії налічує більше 450 реалізованих проектів і досвід роботи в 60-ти країнах світу. BFC також є офіційним партнером ЄБРР в сфері маркетингових досліджень, стратегічного планування та фінансів.

«1С-Бітрікс»

«1С-Бітрікс» – спільне підприємство, створене фірмою «1С» і компанією «Бітрікс» для розвитку веб-напрямку нових інтернет-рішень. Компанія «1С-Бітрікс» займається продажем професійних систем для управління веб-проектами на території країн колишнього СРСР, а також розвитком, просуванням цих продуктів і побудовою партнерської мережі для їх розповсюдження, впровадження і підтримки.

«1С-Бітрікс» є бізнес-партнером компанії “Інформаційні технології України”.

Компанія ABBYY

Компанія ABBYY – один з провідних світових розробників технологій оптичного розпізнавання документів та лінгвістичного програмного забезпечення. Розробка технологій і програмних продуктів компанії ABBYY проводиться в Москві, де знаходиться штаб-квартира компанії. Регіональні офіси компанії ABBYY розташовані в Росії, Україні, Німеччині, США, Великобританії, Японії, на Кіпрі, у Канаді, Австралії і Тайвані.

Інтернет-магазин «АВСП»

Інтернет-магазин АВСП — це кращий інтернет-магазин в Житомирі. Ми працюємо безпосередньо з постачальниками комп’ютерної, периферійної та іншої техніки, тому тільки у нас Ви знайдете якісний товар за доступною ціною. Адже багато замовляють товари через інтернет-магазини саме тому, що там вони значно дешевші ніж в звичайних магазинах.

«IT24»

Компанія, що надає такі послуги, як: віддалений офіс; Хмарне резервне копіювання; комп’ютерна підтримка; ІС телефонія; оренда фізичних серверів; моніторинг.

Компанія “Стоп-Транзит”

Компанія “Стоп-Транзит” була заснована в м. Житомирі 21 жовтня 1996р. як роздрібний реалізатор автозапчастин до вітчизняних і закордонних автомобілів. Ми з упевненістю можемо говорити, що компанія “Стоп-Транзит” є лідером Житомирського регіону на роздрібному ринку автомобільних товарів.

Корпорація Океан

Корпорація Океан – це унікальний комплекс послуг, який надає своїм клієнтам величезний перелік продукції, бездоганний сервіс і якість товару.am habuit.

click fraud detection