Що собою являє створення ресурсу під ключ?

Дата: 16.09.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

Що собою являє створення ресурсу під ключ?

Онлайн-торгівля набуває все більшої популярності, як серед користувачів, так і серед бізнесменів. Тому всі намагаються пропонувати по максимуму для досягнення позитивного результату. Але крім акцій, зручних цін, постійного оновлення товарів, слід приділяти увагу ще й подальшій стратегії розвитку. Поспішно зроблений ресурс в цьому ніяк не допоможе. Для цього краще зробити сайт під ключ.

Це послуга, яка включає в себе повний набір дій від продумування концепції до запуску готового проекту. При цьому замовник тільки контролює результат.

Подібна розробка ресурсу користується своєю популярністю завдяки таким перевагам:

  • облік всіх побажань клієнта;
  • економія часу;
  • якість виконаних робіт.

Вигода замовлення послуги

Під час всього процесу створення, замовник контролює весь процес і активно бере участь в ньому. При цьому чітко пояснюється вся концепція і основні цілі бізнесу. Як результат, отримуєте втілення всіх ідей і вимог в реальність.

Ще одна головна перевага для бізнесмена – економія часу. Всіма необхідними етапами створення і впровадження ресурсу будуть займатися фахівці. Ви можете приділити увагу іншим важливим питанням: закупівлею товарів, пошуком складського приміщення.

Замовляючи всі послуги в одній компанії, отримуєте гарантію на якість виконання робіт. Звичайно, можна знайти і фрілансерів, але тоді між ними не буде ніякої взаємодії між етапами. Та й проблеми теж не виключені. Тому буде краще, коли все робить виключно одна команда.

Що входить у послуги?

Щоб отримати якісний та надійний ресурс необхідно виконати певні етапи:

  1. продумування основної концепції;
  2. створення дизайну;
  3. верстка;
  4. наповнення контентом;
  5. тестування;
  6. розміщення на хостингу.

Як вже зрозуміло, кожен із цих процесів пов’язаний між собою. В результаті ресурс повинен вийти зручним і зрозумілим для користувачів. Робиться все, щоб вони залишалися тут і здійснювали покупки, а не йшли до конкурентів.

При виборі фірми-виконавця не приймайте поспішних рішень. Від цього буде залежати результат у вигляді створеного сайту. Розгляньте відразу кілька варіантів. Враховуйте список наданих послуг, ціни, досвід роботи на ринку. На основі цього і робіть відповідні висновки.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами