SEO розкрутка сайту

Дата: 27.03.2013
Автор: ITUA
Час читання: ~9 хвилин

SEO розкрутка сайту

SEO розкрутка сайту в пошукових системах — основний спосіб для якісного просування інтернет-ресурсу. Останнім часом пошукові системи починають приділяти більше ретельну увагу внутрішній оптимізації web сайту, його наповненню, інформативності і навіть юзабіліті. Правильна оптимізація web сайту, сприяє своєчасній і швидкій індексації пошуковими системами і забезпечує якісне просування сайту в топ видачі.

Оптимізація і розкрутка сайту , від чого залежить ціна?

Оптимізація і розкрутка сайту це, перш за все комплексні роботи, які спрямовані на виведення вашого сайту в ТОП-10 видачі пошукових систем. Це означає, що з кожним днем ​​все більше і більше користувачів відвідає ваш сайт, відповідно і зросте кількість покупців.

Розкрутка інтернет сайту залежить від таких параметрів:

  1. Кількість ключових слів, які замовник вказує при запиті на оптимізацію сайту;
  1. Наскільки конкурентна замовлена тематика;
  1. Безпосередньо спосіб розкрутки сайту (ціна в основному залежить від цього фактора)

Зараз ми більш детально розглянемо кожен з параметрів.

Кількість ключових слів і словосполучень

Оптимізація сайту дуже важлива в наш час, так як це допоможе значно збільшити приплив покупців на ваш сайт. Відразу зрозуміло, що найефективнішим способом розкрутки і оптимізації сайту, буде використання якомога більшого числа ключових слів. Але слід зауважити, що такий спосіб розкрутки дуже дорого коштує. У такому випадку при обмеженому бюджеті краще використовувати ключові слова, які за тематикою збігаються з продаваними продуктами або наданою інформацією.

Перед укладенням договору, в ньому обов’язково вказуються ключові слова. Причому компанія, яка буде виробляти оптимізацію, може давати поради з приводу вибору ключових запитів і виключати непотрібні для зменшення вартості послуги.

Конкуренція замовленої тематики

На ціну розкрутки сайтів впливає, то наскільки конкурента тема сайту. Можна елементарно розділити конкурентність на три типи:

  • Висока конкурентність;
  • Середня конкурентність;
  • Низька конкурентність;

Конкуренція залежить від того, як багато в інтернеті компаній використовують цей запит. Наприклад, такі запити як «розкрутка сайтів ціна» або «оптимізація сайту київ» є висококонкурентними, так як вже багато компаній пропонують послуги з просування веб сайтів. Але можете бути впевнені, якщо компанія змогла вивести себе в ТОП, то і ваш проект також доб’ється успіху.

Більшість таких компаній пропонує безкоштовне просування низько конкурентних запитів, при замовленні певного числа високо- і середньоконкурентних ключових слів.

Основні способи розкрутки сайтів

Є два найбільш дієвих способи розкрутки вашого проекту в пошукових системах.

1. За ключовими словами в ТОП 10 Google, Yandex

Цей метод визнаний найбільш корисним для збільшення припливу користувачів, але в той же час він є і найдорожчим задоволенням. Більше 90% користувачів знаходить цікаву для них інформацію в мережі Google, а як говорить статистика, практично всі вони використовують при цьому тільки першу сторінку, тобто ТОП 10.

У договорі часто вказується тільки пошукова система Google, але підвищення рейтингу автоматично відбувається просуванням і в інших пошукових системах.

Слід зауважити також, що просування може зайняти до півроку, але результат явно варто витрачених зусиль і коштів.

2. Розкрутка по трафіку

Цей спосіб розкрутки є дешевою заміною попереднього варіанту. Розкрутка інтернет сайту відбувається так само за ключовими словами, але при цьому компанія не гарантує потрапляння в ТОП пошукача. Але обов’язковою гарантією буде мінімальний трафік користувачів з пошукових систем у місяць. Як говорить практичний досвід, трафік набагато вище, ніж той, який спочатку вказується в контракті. Після успішного виконання розкрутки за цим способом, можна вдатися до допомоги першого методу, що ще більше підвищить ефективність розкрутки.

«Оптимізація сайтів Київ» є досить поширеним запитом, тому і найбільші компанії по оптимізації сайтів знаходяться саме там.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами