Швидкість завантаження сайту вирішує все!

Дата: 21.07.2014
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Швидкість завантаження сайту вирішує все!

Прискорене завантаження сайту веде прямо до підвищення доходів сайту і збільшує кількість відвіданих сторінок. Користувачі визнають, безперечно, тільки швидке завантаження.

Як це буває в іншому випадку?

  1. Це нікому не цікаві «важкі» сайти з завантаженням по півхвилини.
  2. Затримка в 1 секунду — мінус 7% конверсії, плюс понад 50% відмов.
  3. Статистика річ уперта: 70% користувачів заявляють, що вона не повернулася на сторінку, яка вантажиться більше 4 секунд.
  4. Google лояльний до швидких сайтів — підвищення в списках видачі.
  5. Падіння мобільного трафіку — відвідувачі з мобільних телефонів воліють «легкі» та оперативні сайти.

Швидка допомога

Вимірювання життєво важливих показників для сайту можна зробити за допомогою наступних сервісів:

  • PageSpeed ​​Insights
  • Pingdom
  • LoadImpact

Слід зазначити, ці сервіси не позбавлять сайт від проблем завантаження. Вони проводять виключно тестування швидкості. Всі необхідні дії повинні виходити від вас.

width=

Способи повернути сайту колишню швидкість

Не змушуйте відвідувачів чекати. Для цього потрібно зробити всього кілька простих кроків.

® Розмір має значення. «Важкий» контент негативно впливає на завантаження. Скорочення розміру сторінки веде до збільшення швидкості. Як цього добитися? Провести стиснення HTTP-запитів.

® Боротьба з «вагою» зображень. Проведіть оптимізацію графіки. Віддавайте перевагу фотографій у форматі JPEG. У той час як PNG забезпечує високу якість картинки за рахунок великих розмірів, стисла графіка JPEG не втрачає якість і при цьому знижує вагу зображення. Порада: не зловживайте графікою подібного роду. Користувачі сприймають інформацію краще в графічному вигляді.

® Попрацюйте з кодом сторінки. Варто викинути непотрібні скрипти і почистити коди JavaScript і CSS. Використовуйте сервіси з видалення подібного сміття як непотрібні символи, прогалини або коментарі. Все це підвищує швидкість, а також правильна оптимізація коду. Що це означає? Потрібно грамотно розташувати важливі компоненти: відео, текст і картинки завантажуються в першу чергу.

® Застосування кеша. Цей елемент дозволяє запам’ятовувати певні елементи сторінки. Опція кешування не підвищить швидкість при першому відвідуванні, результат дасть про себе знати при наступному візиті.

Для розвитку сайту та підвищення позицій потрібно час від часу перевіряти швидкість завантаження. При виникненні уповільнення, скористайтеся наведеними вище порадами.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами