Необхідна інформація при розробці сайтів

Дата: 29.01.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

Необхідна інформація при розробці сайтів

Все більше сайтів різної тематики з’являється в Інтернеті. Це пов’язано з тим, що користувачі стали активно здійснювати покупки саме за допомогою інтернет-магазинів. Адже щось купити можна не виходячи з дому або сидячи на роботі. Перш ніж починати торгівлю, треба створити свій інтернет-ресурс. Для цього знадобиться висококваліфікована розробка. Фахівці допоможуть створити ресурс з нуля, просунуть його в пошуковику.

Бувають ситуації, коли клієнт не отримує належного результату і звинувачує у всьому виконавців. Найчастіше ситуація виникає в зв’язку з тим, що він не відразу пояснює суть свого проекту або інших нюансів.

Заповнення опитувальника і анкети

Перед початком кожної справи у клієнта питають всі дані про його справу, всіх конкурентів, тощо. Деякі користувачі просто лінуються заповнювати всі колонки. Потім, по ходу справи з’ясовується, що замовник хотів схожу концепцію як у Петра Петровича, а ви йому пропонуєте як в Іван Івановича. Він вимагає все переробити, адже воно йому зовсім не подобається. Щоб цього не повторилося, стежте за повним заповненням анкети. Якщо якісь пункти пропущені, поверніть назад клієнту. Від отриманих даних ви зможете побачити реальну картину.

Економія коштів

При створенні ресурсу замовник обов’язково захоче заощадити якомога більше грошей. З усіх варіантів буде намагатися вибирати найдешевші. Таке рішення може призвести до того, що в результаті сайт вийде не дуже гарної якості.

Створення декількох варіантів пропозицій

Для надання великої кількості варіантів потрібно багато часу фахівцям. Більшість студій створюють один макет на підставі всіх побажань замовника.

Займіться контентом самі

Клієнти не хочуть цим займатися. Адже це досить клопітка справа. Для створення гарного матеріалу треба чітке розуміння концепції. Не намагайтеся для прискорення процесу взяти інформацію з сайтів конкурентів. Замовник спрощує собі життя. З точки зору просування — це погана ідея. Користі для ресурсу абсолютно не буде.

При досягненні топа припиняється просування

Після припинення всіх дій і підтримки сайт почне втрачати свої позиції. Намагайтеся періодично додавати нову інформацію для залучення користувачів. Для досягнення результатів при просуванні, збирайте всю інформацію про діяльність клієнта. Постійно спілкуйтеся з ними, ви уникнете всіх основних помилок. На сьогоднішній день створення і розробка сайтів — великий бізнес і дуже важливо вибрати правильного виконавця для свого проекту.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами