Що таке SEO?

Дата: 11.05.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~8 хвилин

Що таке SEO?

Почнемо з того, що будь-який інтернет-користувач при роботі в мережі інтернет хоч раз, але користувався пошуковою системою для пошуку інформації, що цікавить. Найпопулярнішими пошуковими системами у нас є Google і Яндекс, за допомогою яких при введенні запиту (наприклад, “просування сайту в топ”, “просування сайту в Києві” або “просування сайту в Google”), ви отримаєте список сайтів відповідають на пошуковий запит. Причому одні сайти видно на перших місцях в результаті пошуку, а інші — тільки при перегляді кількох сторінок з результатами. Чому так відбувається? З цим питанням ознайомимося далі.

Власне, назва “пошукове просування” (просування веб сайтів в мережі) — говорить сама за себе. Воно служить для того, щоб помістити ваш сайт на лідируючі позиції в пошукових системах, або, інакше кажучи, в ТОПі результатів вашого пошуку. Якщо говорити більш науковими словами, то пошукова оптимізація сайту, вона ж SEO (Search Engine Optimization) — являє собою комплекс дій в мережі інтернет, основною метою яких є досягнення рейтингових позицій в пошукових системах.

Навіщо потрібно SEO і чому його ігнорування шкідливо?

У наш час технології постійно розвиваються і інтернет — одна з найбільш популярних технологій. Нові технології (засоби сайту для комунікації з користувачами, системи оплати в інтернет, online торгівля і безліч інших) змінили інтернет одночасно в місце для продажів і в потужний інструмент маркетингу. Кожен день кількість інтернет користувачів збільшується, а разом з цим зростає конкуренція. А конкуренція — це двигун прогресу.

Якщо не так давно головною метою використання інтернету був пошук інформації, то на сьогодні ситуація кардинально змінилася. Взяти, приміром, кількість інтернет-магазинів і торгових майданчиків — це говорить тільки про те, що вміле використання інтернет-технологій приносить постійний дохід власникам цих ресурсів.

Отже, головною причиною, по якій потрібно використовувати інтернет-просування є конкуренція. Ваш потенційний клієнт, який буде шукати ваш ресурс через пошукову систему, потрапить на сайти ваших конкурентів, так як вони вже зайняли місце в пошуковому рейтингу і ви просто втратите клієнта. За статистикою 95% користувачів переходять за першими 10 посиланнями, але ви можете зайняти і своє місце в ТОПі — для цього вам варто зайнятися пошуковою оптимізацією вашого сайту.

width =

Як працює SEO?

SEO-оптимізація — це досить складний і трудомісткий процес. Для кожного сайту підбирається індивідуальна стратегія по просуванню, немає універсального шаблону, який підійде для всіх ресурсів.

Існує два види оптимізації: внутрішня і зовнішня оптимізація.

  1. Внутрішнія оптимізація є досить трудомісткою (сюди входять маніпуляції конкретно з елементами сайту). У цьому виді оптимізації головну роль грають: правильна верстка, оптимізація кодової частини, присутність потрібних ключових слів і фраз для пошуку з необхідною кількістю входжень, дотримання правил мікророзмітки, правильне заповнення мета-тегів. Найголовніший елемент тут — це оригінальність (унікальність) контенту. Однією тільки внутрішньої оптимізації недостатньо — необхідно перейти і до зовнішньої.
  2. У зовнішню оптимізацію входить робота по збільшенню посилальної маси на Ваш сайт, від чого, в результаті, збільшується як рейтинг вашого сайту, так і його відвідуваність. Посилальна маса збільшується за рахунок розміщення посилань на ваш сайт, які, в свою чергу, публікуються на сайтах з самого початку перевіреним “хорошим” рейтингом і діють протягом усього їхнього існування. З огляду на алгоритми роботи пошукових систем, зовнішні посилання потрібно нарощувати послідовно, без поспішних змін, щоб не потрапити під фільтр пошукової системи, в результаті якого сайт може пропасти з результатів пошуку, а цього ми не хочемо. З цієї причини термін просування ресурсу коливається від 2 до 6 місяців.

А внаслідок, SEO веде до залучення великої кількості відвідувачів і збільшення цільової аудиторії ресурсу. Якщо ви зважилися замовити просування сайту , то звертайтеся до нас за адресою itua.com.ua.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами