Що таке реклама за клік?

Дата: 10.08.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

Що таке реклама за клік?

Щодня кожен з нас в житті стикається з рекламою. Вона переслідує нас всюди. Крім роликів по телевізору і оголошень на вулиці, вона з’являється ще й в Інтернеті.

Всі ми шукали певну інформацію і на першій сторінці видачі або в соціальних мережах стикалися з різного роду оголошеннями. Це називається PPC реклама. Один з видів рекламних текстів, при яких оплачується кожен клік переходу користувача на сайт.

Що за реклама в інтернеті?

За допомогою такого ходу залучається величезна кількість відвідувачів. Формують тексти під певні запити. Подібна реклама має переваги у використанні:

  • налаштування під зацікавлених користувачів;
  • швидкий спосіб привернути увагу.

Звичайні оголошення демонструється абсолютно всім. Використовуючи такий спосіб, ви заздалегідь визначаєте аудиторію і налаштовуєте під них покази. Так вбережете себе від випадкових кліків і принесете максимальну користь. При пошуку потрібної інформації людина бачить кілька текстів.

З подібними повідомленнями привернете якомога більше потенційних користувачів до себе на ресурс. Це досить зручний спосіб поширення інформації про діяльність компанії або магазину.

Що впливає на вартість?

Як уже зрозуміло, що оплачується все за кожен клік. Вартість натискання буває різною. Вона залежить від багатьох чинників, серед них виділяють найважливіші:

  1. конкуренція;
  2. регіони показів;
  3. час демонстрація.

На це також впливає частота переходів і місце в рейтингу. Кожен з пунктів розглядається окремо. Чим якісніше оголошення, тим більше шансів потрапити на перше місце видачі. Значить, користувач швидше вас помітить. Пам’ятайте, щоб мінімізувати втрати грошей, уважно підбирайте цільову аудиторію.

Зрозуміло, що від такого ходу очікується успіх для клієнта. Максимальна кількість кліків має окупитися позитивними переходами і досконалими діями на сайті. Тому в тексті зустрічаються оптимізовані ключові слова. Та й саме оголошення відповідає певним нормам.

Не упускайте можливості збільшити кількість потенційних клієнтів на свій сайт. Якщо хочете не тільки витратити гроші, а ще й отримати від цього прибуток, то підшукайте фахівців. Вам допоможуть підібрати семантику і грамотно налаштують оголошення, які будуть приносити дохід.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами