Згадуємо основи для якісного SEO

Дата: 25.01.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

Згадуємо основи для якісного SEO

Для більшості людей Інтернет є важливою частиною життя. Деякі за допомогою всесвітньої павутини проводять своє дозвілля, а інші заробляють гроші. Друге стосується власників інтернет-магазинів. Багато людей роблять свої покупки за допомогою таких магазинів. З кожним роком подібних ресурсів з’являється все більше і більше. Тепер досить складно знаходитися в топі, виходячи з такої конкуренції. Але якщо знати особливі правила, то це реально. Тут на допомогу приходить SEO.

Це процес для підняття позицій сайту в пошукових системах по певних запитах. Завдяки високим позиціям збільшується кількість відвідувачів, відповідно і продажів.

Базові поняття — частина успіху

На сьогодні SEO не стоїть на місці, починають з’являтися нові методи для поліпшення позицій. Незважаючи на це, деякі базові правила залишаються актуальними і досі.

  1. Вибираємо стратегію по правилам. Концепція повинна бути обрана таким чином, щоб якомога краще підходила для сучасного користувача. При цьому треба враховувати всі ризики і витрати часу. Деяким це не підходить, вони починають шукати інші шляхи, менш правильні. Це занадто великий ризик.
  2. Використовую тільки своє. Зустрічаються випадки, коли недобросовісні фахівці «позичають» контент у конкурентів без їх дозволу. Щоб домогтися успіху, таке рішення абсолютно не підходить. Якісна, унікальна, корисна інформація приносить користі набагато більше. Адже користувач, якому сподобалася ваша стаття, в більшості випадків повернеться до вас ще раз.
  3. Відмовтеся від чорних технік. Яку вибрати стратегію, залежить тільки від вас. Найкраще вибирати те, від чого потім не потрапите під фільтр або бан. Тому не використовуйте занадто багато спаму, тощо. Це порада для тих, хто хоче залишитися надовго в пошукових системах, а не стати «скороминучим баченням».
  4. Режим — запорука успіху. Якщо вже почали SEO, доведіть його до кінця. Не треба зупинятися на півдорозі. Деякі думають, що повернутися до цього можна і пізніше. Для підтримки досягнутих результатів потрібна постійна робота. Якщо нічого не робити, весь пройдений етап буде марним.

Перераховані вище пункти повинен пам’ятати кожен SEO-спеціаліст неважливо, з яким досвідом роботи. Без сучасних методик SEO розкрутка сайту абсолютно не може обійтися і навряд чи буде результативна. Але не варто забувати про основи, де криється безліч деталей.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами