Кілька слів про хостинг і супутні йому поняття

Дата: 25.06.2013
Автор: ITUA
Час читання: ~7 хвилин

Кілька слів про хостинг і супутні йому поняття

У цій статті ми не будемо вдаватися до складних наукових термінів, а спробуємо пояснити простими словами складні речі таким чином, щоб після прочитання статті, ви відчули себе фахівцем в сфері хостингу.

На перший погляд може здатися, що питання вибору хостингу важке і тут не обійтися без допомоги фахівця, але насправді, тут немає нічого надприродного.

Отже, нумо вже приступимо до розгляду самого поняття хостингу і його застосування в сучасному світі.

Кожен сайт і наш не виняток, який знаходиться в мережі Інтернет, це набір файлів які написані за допомогою спеціалізованих мов програмування, але зараз не про них. Далі все досить просто. Якщо вам необхідно знайти інформацію, яка знаходиться на вашому комп’ютері, то ви йдете до нього за певним шляху і відкриваєте його. Тим часом файл постійно знаходиться в одному місці на жорсткому диску вашого комп’ютера. Ваш сайт буде таким самим чином розміщений на комп’ютері, підключеному до мережі Інтернет по швидкісному каналу. Комп’ютер такого роду називається сервером або хост сервером.

Це максимально вкорочене пояснення, що таке хостинг, але, думаю, вам цього мало, якщо вже ви дочитали до цього місця.

Тобто, хостинг — це послуга купівлі місця на жорсткому диску на спеціально обладнаному сервері для того, щоб користувачі могли переглядати інформацію, що зберігається там. Звучить досить заплутано, так що нумо розлянемо на прикладі.

Уявіть собі, що вам необхідно написати власний сайт для комерційної або будь-який іншої мети (зараз це неважливо). Вам необхідно написати певний обсяг інформації, щоб розкрити тему свого звернення до громадськості. Зрозуміло, що ви відкриваєте блокнот (або що вам зручніше) і починаєте творити. Після кропіткої роботи петиція готова, але тепер у вас наступна проблема: «А що робити далі?». Ось тут вам і будуть потрібні послуги компанії, яка надала вам місце на своєму сервері. Тобто, яка надає послуги хостингу.

Зрозуміло, компанія може знаходитися навіть не в вашій країні, але це не є проблемою. Законодавством не заборонено використовувати закордонні хостинг сервера. Після того, як вам вже буде виділено куплене місце на сервері, то за допомогою програми званої FTP клієнт ви без проблем зможете «залити» туди ваш сайт і здійснювати будь-які маніпуляції на віддаленому сервері, тільки в межах купленого вами дискового простору.

Наостанок хочу сказати ще пару слів про такі речі як хіт і хост. Отже, приступимо. Припустимо, ви зайшли на один сайт, але при цьому переглядали не просто одну сторінку. Перегляд однієї сторінки це хіт, але, в загальному, все переглянуті сторінки об’єднуються поняттям хост. Тобто переглянуті 10 сторінок одного сайту це буде 10 хітів, але 1 хост.

Сподіваюся, прочитавши цю статтю ви «розклали по полицях» всю інформацію, яку знали і тепер розумієте різницю між поняттями хіт, хост, хостинг.

width=

Як правило, для різних типів сайтів потрібен хостинг з різними «пакетами послуг, що надаються».

Пакети послуг відрізняються:

– розміром віртуального простору, який надається для вашого веб-сайту;

– наявністю або відсутністю баз даних, панелі адміністратора;

– можливістю відправляти повідомлення з поштового клієнта;

– і ще безліччю дрібних деталей.

 

Ви не можете визначиться який хостинг краще підійде для вашого веб-сайту? Ми проаналізуємо ваш сайт і допоможемо визначити пакет хостингу найбільш відповідний для оптимальної та якісної роботи вашого веб-сайту.

Надаємо:

· Хостинг під будь-які типи сайтів, від сайту-візитки до порталів;

· Розміщення фізичних серверів в 19 ” стійках, розташованих на серверному майданчику, обладнаними системами резервного електроживлення, кліматичного контролю і охорони;

· Оренду фізичних серверів.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами