Майбутнє систем відеоспостереження

Дата: 23.04.2015
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

<strongМайбутнє систем=”” відеоспостереження<=”” strong=””></strongМайбутнє>

Користь від установки систем відеоспостереження завжди була і буде величезною. Будь то охорона великого підприємства або приватного сектора, завжди є доцільність встановлення сучасної професійної системи відеоспостереження .

Одним з найбільш обговорюваних і цікавих речей стала поява нового стандарту 4K, так званого Ultra HD (надвисока чіткість). Цей стандарт вже впроваджується і він повинен стати новим еталоном в якості зображення камер відеоспостереження. Єдиною проблемою на шляху впровадження 4K, стала потреба більш ефективно кодувати відеоінформацію на увазі того, що потрібно оптимізувати бітрейт в умовах перевантаження мережі передачі даних.

Хмарне зберігання відеоданих

VSaaS (з англ. Video surveillance-as-a-service) — ця модель набирає обертів і популярність серед замовників, стурбованість безпекою яких завжди росте. Багато дослідницьких компаній прогнозують значне і стрімке зростання цієї моделі на ринку систем відеоспостереження. Розмови і диспути з приводу хмарних обчислень ведуться вже давно, хоча на практиці, тільки зараз починається їх впровадження. Робота з хмарної системою має свою перевагу, яке полягає у високій захищеності ваших даних завдяки резервуванню інформації. Інший великий плюс хмарних систем — легка можливість передачі даних компаніям, які займаються охороною об’єктів або аналітикою.

Великі Дані в зв’язці з відеоаналітикою

Час активного використання відеоаналітики настане в найближчому майбутньому, коли велика кількість користувачів зіткнеться з Великими Даними. Стрімке, постійне зростання дозволу камер в мережі і збільшення запитів на доступ до камер через мережу призводить до того, що канали передачі даних дуже завантажені. І єдиним засобом для зниження обсягів шляхом зміни мультимедійних файлів в логічні і зменшення їх обсягу — є інтелектуальна аналітика. Перетворення і структурування вхідних даних, які будуть займати порівняно менші обсяги дозволить істотно зняти навантаження в каналах.

Використання цих даних можливо такими способами:

  • Використання відеозображень для контролю виробничого процесу на підприємстві,
  • Управління чергами за допомогою відеопідрахунку людей,
  • Аналіз поведінки покупця і визначення віку/статі для ведення потрібних статистик, тощо.

Досвідчений аналітик завжди зможе використовувати ці дані в інтересах свого бізнесу і для просування своєї компанії, що буде свідчити про колосальні користь роботи з Великими Даними.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами