1С: Підприємство. Опис всієї системи

Дата: 12.10.2015
Автор: ITUA
Час читання: ~5 хвилин

1С: Підприємство. Опис всієї системи

Сьогодні професія бухгалтера вимагає до себе особливої ​​уваги. Адже саме вони контролюють всі фінансові потоки організацій. Для їх зручності створюються різні програми. Однією з таких є 1С: Підприємство. Вона призначена для автоматизованої діяльності всієї організації.

Раніше ця програма призначалася тільки для бухгалтерських потреб (створення різних обліків, нарахування зарплати, управління кадрами). Тепер її застосовують для інших сфер.

Вся система містить в собі автоматизовані процеси для діяльності всього підприємства або приватних підприємців. Вона підходить для різної діяльності. Адже всі рішення розроблені на одній платформі.

Сфери застосування:

  • автоматизація дій торгових, промислових підприємств або інших галузей;
  • управління всією установою;
  • автоматична організація господарської частини;
  • складання обліку для декількох сфер, використання кілька видів;
  • планування бюджету, фінансового аналізу;
  • нарахування зарплати, управління персоналом;
  • інші сфери застосування.

1С: Підприємство опис

Програма створена для того, щоб автоматизувати стандартні завдання ведення обліку, управління для приватних та бюджетних організацій. Тут використовується стандартні механізми, які підходять абсолютно для всіх типів, і завдання для конкретних галузей. Всі програми створюються командою професіоналів. Для різних галузей при розробці враховуються їх специфіка.

Зміни в програмі поділяються на два види:

  1. типові;
  2. нетипові.

Типова конфігурація поширюється для всіх типів установ. У ній зібрані стандартні програми, які допомагають виконувати бухгалтерські, податкові або інші обліки.

Також бувають нетипові конфігурації, які створюються спеціально для певних компаній. Тут враховується специфіка ведення різного бухгалтерського обліку для окремих підприємств. Всі вони мають сертифікати розробників 1С.

На цей момент, вийшла нова версія 1С бухгалтерія 8 . Це вдосконалена програма попередніх. Вона містить всі основні конфігурації, а також враховує нові розробки.

Придбати програму 1С: Підприємство дуже вигідно для роботи всієї системи. Це дозволить автоматично створювати різні обліки і контролювати роботу всієї організації. Вона підходить для приватних і бюджетних установ.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами