Особливості вибору CMS

Дата: 21.06.2016
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

Особливості вибору CMS

Напевно, немає жодної людини, яка б хоч раз в житті не купувала що-небудь через Інтернет. Це швидко і зручно. Підбираючи собі речі, ми натрапляємо на десятки сайтів, які пропонують схожі послуги.

Такі ресурси схожі між собою тільки послугами або товарами. Відрізняються вони багатьма речами. Одна з них — на чому працює сайт. Якщо Ви плануєте займатися бізнесом серйозно, то 1С Бітрікс те, що потрібно.

Багато з нас, якщо бачимо якийсь підозрілий ресурс, просто туди не заходимо. Адже ніхто не хоче заразити свій ПК незрозумілими вірусами. Та й повільність сайту дуже сильно дратує. Дуже рідко хто чекає, коли сторінки завантажуються до кінця. У більшості випадків користувачі просто переходять на інший ресурс. Власнику магазинів такі ситуації просто ні до чого. Адже він втрачає потенційних покупців, а прибуток відповідно не зростає.

Вибираючи основу для ресурсу важливо враховувати все це. Крім цього слід звернути увагу ще й на такі пункти:

  • можливість оновлень;
  • легкість/складність управління;
  • наявність підтримки;
  • кількість розробників.

width =

Що важливо для клієнта при виборі?

Як відомо технології не стоять на місці. З’являються нові вдосконалені моделі одного і того ж товару. Це ж стосується і CMS. Періодично випускаються версії з додатковими можливостями. Звичайно, їх захочуть встановити користувачі для поліпшення якості роботи. Тому цей процес не повинен викликати жодних труднощів.

Сам процес управління теж повинен бути зрозумілий для замовника. Для освоєння абсолютно не потрібно занадто багато часу навіть початківцю.

Зрозуміло, що на початкових стадіях у вас виникнуть питання з приводу користування. Навіть якщо ви вже маєте досвід, все одно питання залишаться. А у користувачів-початківців їх буде багато. Тому в будь-яких ситуаціях знадобиться технічна підтримка.

Ще одним важливим критерієм вважається кількість фахівців, яка розбирається в подібній системі. Можуть виникнути різні ситуації, при яких доведеться міняти професіонала. Тому його пошук не повинен перетворитися в жахливе покарання для власника.

Замовляйте CMS тільки у перевірених фірм-партнерів. Так ви отримаєте гарантовану консультацію у всіх питаннях по роботі. Крім цього вам допоможуть з її впровадженням і забезпеченням нормальної роботи.

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами