Сайт на Laravel

Залишити заявку
Зворотний дзвінок
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
Нам Довіряють [9]
Відгуки [5]
Додати відгук
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами

Розробка сайтів на Laravel

Зараз складно уявити будь-яку компанію без власного сайту. Навіть у невеликого бізнесу є представництво в інтернеті. Але коли поглянути на всі ці ресурси, то на більшість навіть заходити не хочеться. Вони зроблені за шаблоном і взагалі не розкривають індивідуальність проекту. А якщо ви тільки починаєте, то будете схожі на інших? Розробка на Laravel будь-якого сайту дозволить створити хороший проект, який буде приносити власникам прибуток.

Що це таке?

Більшість поняття «Ларевел» чує вперше. Це фреймворк, який використовують для створення різних проектів з нуля будь-якої складності. Його стали використовувати не так давно (з 2011 року), але це не заважає йому зайняти лідерські позиції.

Деякі вважають, що раз продукт на ринку з’явився недавно, то у нього ще немає такого функціоналу, і сайт на Laravel вийде досить простим. Але це велика помилка. Так кажуть ті, хто про нього не чув.

Кому підходить розробка сайтів на Laravel:

  • стартапи;
  • особисті проекти;
  • ресурси будь-якої складності (односторінковий, корпоративний ресурс, інтернет-магазин).

Програмне забезпечення є гнучким для вирішення нестандартних завдань. Це дозволяє вирішити всі проблеми бізнесу.

Це далеко не всі позитивні особливості сайтів на Ларавел.

Переваги

Багатофункціональність і рішення будь-яких завдань

Реально створення сайту на Laravel будь-якої складності. Тут можна реалізувати складні завдання в залежності від специфіки бізнесу.

Можливість використовувати кілька різних версій

Тепер можна без побоювань для основної версії проводити тестування додаткових оновлень. Для цього є ще одна версія.

Збереження інформації

З використанням Laravel інтернет-магазину або корпоративного порталу не страшна втрата даних. База надійно захищена.

Ніяких складнощів в користуванні

Зручна адміністративна панель дозволяє виставити налаштування для простого управління ресурсом. Особливо це важливо для новачків, які не розбираються в тонкощах.

Оновлення

IT-ринок не стоїть на місці, а постійно розвивається. Звісно це впливає на зміну загальних тенденцій і на появу оновлень. Створення сайту на Laravel 5 відбувається з урахуванням усіх змін.

З ким укладати договір?

На ринку в Києві та інших містах України зараз зустрічається багато пропозицій про створення ресурсу. Подібні послуги надають новачки та компанії з досвідом роботи. Ці пропозиції відрізняються між собою цінами, термінами реалізації та додатковими умовами.

Віддавайте перевагу компаніям з досвідом роботи в розробці на Laravel. А для цього подивіться їх портфоліо. До того ж поцікавтеся додатковими умовами. Прекрасно, коли не тільки розробляють ресурс, а й надають професійне обслуговування готового сайту.

Чому варто довіряти ITUA:

  • 11 років на ринку;
  • співпраця з різними сферами бізнесу;
  • велике портфоліо.
  • прийнятна цінова політика.

Пам’ятайте, що вам потрібен не просто виконавець, а партнер для тривалої співпраці.

Хочете замовити на базі Laravel інтернет-магазин? Залишайте заявку на сайті ITUA. У найкоротші терміни з вами зв’яжуться менеджери для уточнення деталей. На основі отриманих даних прорахують строки реалізації, ціни на сайти на Ларавел. Зробіть все, щоб ваш бізнес надалі розвивався.