SEO-просування

Зробимо вас видимими в пошуковій мережі та наведемо на ваш сайт цільових покупців вашого товару або послуги

Залишити заявку
Постійне вдосконалення
Цільовий трафік
Зростання попиту
Інвестиція в майбутнє
Імідж і довіра
Тривалість ефекту
Зростання попиту
Інвестиція в майбутнє
Імідж і довіра
Тривалість ефекту
Цільовий трафік
Постійне вдосконалення
Пошукова оптимізація (Search Engine Optimization) - комплекс робіт, спрямованих на поліпшення видимості сайту в пошукових системах, згідно тематичних запитів користувачів.

Дані дії підлаштовують веб-ресурс під алгоритми пошукових роботів, і переконують їх у тому, що саме ваш сайт повинен знаходитися в ТОПі.

Головна мета пошукової оптимізації - залучення цільової аудиторії на сайт і подальша її конвертація в покупців вашого товару або послуги.

Замовити
Скільки коштує SEO?
Скільки коштує SEO?
Нас часто запитують - скільки коштує ваше SEO? Все індивідуально, так як вартість формується від безлічі змінних і факторів (особливість ніші, конкуренція, регіон).

Якщо ви готові витратити всього п'ять хвилин свого часу і заповнити бриф, ми підготуємо для вас індивідуальну комерційну пропозицію і проведемо його демонстрацію!

Заповнити бриф Скільки коштує SEO?
Переваги SEO-просування
Постійне вдосконалення

Google постійно вдосконалює свої алгоритми: він аналізує взаємодію користувача з сайтом і знижує позиції веб-ресурсу при поганих поведінкових факторах. SEO-просування мотивує відповідати вимогам пошукових систем і постійно покращувати свій сайт.

Дізнатися більше
Постійне вдосконалення

№1 из N

Цільовий трафік

SEO-маркетинг привертає тільки тих людей, які дійсно зацікавлені у ваших товарах і послугах. Ніяких випадкових відвідувачів - тільки потрібні бізнесу клієнти!

Дізнатися більше
Цільовий трафік

№1 из N

Зростання попиту

На 2017 рік абсолютно всі користувачі інтернету шукають інформацію через пошукові системи. Зайнявши перші позиції в пошуковій видачі Google, ви постійно будете на увазі, і привернете лояльних клієнтів на довгі роки!

Дізнатися більше
Зростання попиту

№1 из N

Інвестиція в майбутнє

Результати PPC-реклами повністю залежать від поточного бюджету. SEO працює по-іншому - кошти, вкладені в просування сьогодні, будуть давати результати багато місяців, а при правильній побудові стратегії просування - довгі роки!

Дізнатися більше
Інвестиція в майбутнє

№1 из N

Імідж і довіра

Люди довіряють веб-ресурсам, що знаходяться на лідируючих позиціях в Google (якщо це не реклама AdWords). Перші сайти автоматично потрапляють в «білий» список користувача, підвищуючи конверсію і впізнаваність бренду.

Дізнатися більше
Імідж і довіра

№1 из N

Тривалість ефекту

Коли закінчується рекламний бюджет - люди перестають бачити ваші банери і акції. При призупинення SEO-послуги, позиції утримуються ще 1-2 місяці, і лише потім сайт починає втрачати динаміку зростання!

Дізнатися більше
Тривалість ефекту

№1 из N

Дізнайтеся, наскільки ваш сайт відповідає сучасним вимогам пошукових машин і користувачів!
Дізнайтеся, наскільки ваш сайт відповідає сучасним вимогам пошукових машин і користувачів!
Почати обговорення
Ми зарекомендували себе надійним партнером по SEO для більш ніж 100 клієнтів, з більшістю з яких працюємо вже більше 8-ми років!
Ми зарекомендували себе надійним партнером по SEO для більш ніж 100 клієнтів, з більшістю з яких працюємо вже більше 8-ми років!
Багаторічний досвід

Ми не «молода команда, яка динамічно розвивається». Працюємо в інтернет-маркетингу вже 15 років і маємо досвід в більш ніж 80-ти нішах бізнесу.

Без «шаблонних» рішень

Повністю підлаштовуємось під бізнес клієнта, а не підстроюємо його під нас. Віримо в унікальність кожного проекту, і тому, не використовуємо просування «за сценарієм».

Завжди на зв'язку

Проектний менеджер завжди готовий відповісти на будь-які питання замовника. Протягом місяця клієнт має право на двогодинний «conference call» з головним SEO-спеціалістом.

Офіційний договір

Працюємо за контрактом, де прописані всі умови, терміни, ризики і наші зобов'язання перед клієнтом. Ніяких домовленостей «на серветці».

Тільки «біле» SEO

Використовуємо чесні методи просування веб-ресурсу. За весь час нашої роботи, жоден сайт не потрапив під фільтри і санкції пошукових систем.

Детальна звітність

В кінці місяця клієнт отримує деталізований звіт за досягнутими цілями на пошуковому «терені». Доповідь включає в себе трафік, позиції, рекомендації та детальну інформацію про посилальний бюджет: що і куди було витрачено.

№1 из N

Як відбувається SEO-просування

Клієнт заповнює бриф, після чого ми вивчаємо його проект, і формуємо комерційну пропозицію (КП) з докладним планом робіт.

Дізнатися більше

Фаза 1
Проводимо комплексний SEO-аудит ніші, аналізуємо конкурентів і пошуковий попит. Виконуємо технічний і Usability-аудит сайту, на підставі якого прописуємо технічне завдання (ТЗ) по оптимізації і доопрацюванням сайту (при необхідності). Збираємо максимально повне семантичне ядро ​​(список ключових слів) і розробляємо конкурентну стратегію просування проекту.

Дізнатися більше

Фаза 2
Надсилаємо результати виконаних робіт першої фази. Програмісти (на стороні замовника або наші) впроваджують дані рекомендації.

Дізнатися більше

Фаза 3 (закриття першого етапу)
Повторно проходимося за всіма пунктами аудиту, закриваємо недоліки (якщо є) і з почуттям виконаного обов’язку завершуємо підготовчий етап. До просуванню готові!

Дізнатися більше

1-й місяць
Проводимо масштабні роботи по внутрішній оптимізації сайту відповідно до розробленої та погодженої стратегії просування проекту. Виконуємо установку і настройку систем статистики і відстеження. Вибудовуємо процеси по лінкбілдінгу і приросту посилальної маси.

Дізнатися більше

2-й місяць
Активно працюємо над зовнішніми факторами ранжування і приростом маси посилань. Продовжуємо приділяти увагу внутрішній оптимізації. Якщо це інтернет-магазин, то додатково займаємося сторінками фільтрів і картками товарів. В кінці місяця аналізуємо ефективність впроваджених рекомендацій.

Дізнатися більше

3-й місяць
Складаємо проміжний аналіз результатів, переглядаємо стратегію просування і вносимо коригування (при необхідності). Займаємося нарощуванням посилальної маси і подальшою оптимізацією проекту.

Дізнатися більше

4-й місяць
Проводимо внутрішню оцінку ресурсу і напрацьованих поведінкових факторів, даємо поради виходячи з отриманих результатів і спостережень. На цей період часу для більшості ніш уже простежується помітне зростання трафіку і позицій.

Дізнатися більше

5-й місяць
Продовжуємо працювати над оптимізацією проекту, поліпшенням трафіку і посилальної маси. На графіку спостерігається позитивна динаміка.

Дізнатися більше

6-й місяць + Досягаємо поставлених завдань, утримуємо діючі позиції і просуваємо нові. Заново переглядаємо стратегію: виконуємо її розширення і масштабування. Продовжуємо вести роботи з розвитку сайту та проекту в цілому.

Дізнатися більше
Знайомство
Оптимізація
Просування
Фактори, що впливають на ціну і терміни
 1. Готовність сайту

  Успішне просування веб-ресурсу безпосередньо залежить від технічної та візуальної складової проекту. Оцінити рівень готовності сайту допоможуть наші Usability- і SEO-фахівці.

 2. Кількість категорій які просуваються

  Чим менше нішевих запитів на просуванні - тим нижче вартість. Наприклад, якщо ви торгуєте холодильниками, сорочками, книгами і чохлами, але в пріоритеті тільки дві перші категорії - ціна буде менше.

 3. Регіональність і конкуренція

  У висококонкурентних нішах (наприклад, електроніка) всі вже давно закупилися посиланнями, найняли крутих SEO-фахівців і вклали чимало коштів у просування. Вихід на такий ринок буде те саме що оголошення війни. А як ми знаємо, війни без великих грошей не виграються. Важливу роль відіграє і регіональність. Наприклад, просування, розраховане на одне місто (нехай навіть мегаполіс), як правило, буде обходитися дешевше, ніж SEO, орієнтоване на всю Україну.

 4. Позиції

  Час просування веб-ресурсу прямо пропорційно залежить від розташування сайту в загальній таблиці рейтингу пошукової системи. Чим далі проект від заповітної першої сторінки - тим довше і дорожче просування.

 5. Вік проекту

  На відміну від «сайтів-ветеранів», в більшості випадків, молоді веб-ресурси набагато довше виводяться в ТОП-10 Google.

 6. Репутація сайту

  У рідкісних випадках, до нас звертаються клієнти, чиї онлайн-проекти потрапили під санкції пошукових систем через недобросовісних підрядників (просування за рахунок штучних посилань або неякісного і неунікального контенту). Ми відновлюємо відвідуваність веб-ресурсу і повертаємо його на лідируючі позиції ціною зрушення термінів просування.

№1 из N

Останні кейси
Oniks 2021

SEO-просування українського ювелірного інтернет-магазину виробів в ТОП-10 Google по ключових запитах.

Gazda.ua 2021

SEO-просування українського корпоративного сайту з виробництва і продажу пластикових вікон в ТОП-10 Google по ключових запитах.

TOKA Ukraine 2021

SEO-просування українського інтернет-магазину з продажу елітної офісних меблів в ТОП-10 Google по ключових запитах.

Охороннi системи 2021

SEO-просування українського інтернет-магазину з проектування, продажу та монтажу охоронних систем в ТОП-10 Google по ключових запитах.

Felix-shop 2021

SEO-просування українського інтернет-магазину з продажу кальянів і аксесуарів до них в ТОП-10 Google по ключових запитах.

Mono Jewelry 2021

SEO-просування українського інтернет-магазину з продажу мінімалістичний ювелірних прикрас в ТОП-10 Google по ключових запитах.

DartVape 2021

SEO-просування українського інтернет-магазину з продажу електронних сигарет і аксесуарів до них в ТОП-10 Google по ключових запитах.

BarinHouse 2021

SEO-просування українського інтернет-магазину з продажу меблів для дому та офісу в ТОП-10 Google по ключових запитах.

Patok 2021

SEO-просування українського інтернет-магазину з продажу побутової техніки і аксесуарів до них в ТОП-10 Google по ключових запитах.

№1 из N

Нам Довіряють
Япона Хата
Молоко від фермера
Укртелеком
Glovo
Єва
Ощадбанк
Pari Match
Інтершоп
Епіцентр
Моршинська
TAS life
SOCAR
KLO
Media-Tech
Stylus
OH MY LOOK
Pepsico
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами

Професійне SEO-просування сайту – зростання позицій ресурсу і збільшення трафіку

В умовах сучасних реалій кількість покупок або замовлених послуг через інтернет з кожним днем ​​все збільшується. У зв’язку з цим зростає і кількість сайтів, що пропонують різні послуги або товари. Так підприємці намагаються охопити якомога більше покупців. Ось тільки створити один ресурс мало, вам ще потрібно замовити просування сайту в пошуковій системі.

Без цього комплексу робіт на ваш ресурс ніхто не заходитиме або відвідуваність буде занадто низькою. Звісно, це призведе до збитків, а для будь-якого бізнесу це катастрофа.

Рекомендуємо почитати:

Що ж таке SEO-просування?

SEO – це абревіатура, яка дослівно розшифровується як search engine optimization. По суті, це цілий комплекс робіт для внутрішньої та зовнішньої оптимізації. Як результат, зростання позицій сайту в пошуковій видачі.

Для цього не просто нарощують кількість посилань або створюють корисний контент, SEO-розкрутка сайту – це використання різних методів, які і дають позитивний результат. Просування ресурсу в інтернеті підходить не тільки тим, хто тільки створив сайт, але і тим, у кого він давно є, просто ним не займалися.

Також СЕО-просування варто замовити в таких ситуаціях:

 • Ви плануєте значне розширення бізнесу і будете пропонувати нові послуги або товари.
 • У вас зменшилися замовлення і ви не розумієте чому.

Якщо так розібратися, то послуги з просування сайту підходять абсолютно всім, хто збирається продавати свої товари через інтернет, шукати партнерів або замовників.

Особливості пошукового просування

Якщо вас зацікавила ця послуга, варто більш детально вивчити переваги та недоліки.

Плюси

 • Грамотно проведена SEO-оптимізація – зростання позицій ресурсу і реальний шанс потрапити в ТОП видачі.
 • Зростання впізнаваності – ще один позитивний момент. Тепер ваш бренд на слуху.
 • У вас росте кількість клієнтів, відповідно і прибуток теж збільшується.

Мінуси

 • Пошукове просування сайту – це послуга, яка не дає результату відразу після початку робіт. Перші зміни зможете побачити через 5-6 місяців. Якщо вам обіцяють результат відразу, це низькокваліфіковані фахівці.
 • Важливо розуміти, що в SEO-розкрутку сайту потрібно вкладати кошти щомісяця. Ви перестаєте платити, результати погіршуються.
 • Для кожного проекту окремо розраховується ціна на просування сайту. На вартість впливає репутація ресурсу, його вік, регіональність і конкурентність, кількість запитів, що просуваються, і багато інших тонкощів.

З яких етапів складається SEO-просування сайту в інтернеті?

Вище вже говорилося, що це цілий комплекс робіт, який складається на тривалий період. Звісно він розбитий на певні етапи:

 • вивчення конкурентної сфери;
 • повний аудит ресурсу;
 • збір семантичного ядра;
 • внутрішня оптимізація сайту для пошукової системи;
 • зовнішні роботи.

Тепер кожен пункт розглянемо окремо.

Аналіз ніші та конкурентів

Фахівці вивчають ресурси цієї ж тематики, які мають високі позиції у видачі. Особливо приділяють увагу посиланням, наявності акаунтів в соц.мережах, юзабіліті, кількості відвідуваності. Такий аналіз дозволить знайти ті ефективні методи, які використовують ваші конкуренти.

На окрему увагу заслуговує загальний аналіз ніші, без якого неможлива нормальна розкрутка сайту в пошукових системах. Це допоможе виявити, звідки можна отримати максимальний трафік.

Повне вивчення ресурсу

 • Технічний аудит сайту допоможе зрозуміти, в якому зараз стані знаходиться ресурс. Фахівці ретельно перевіряють на всі можливі технічні помилки, які негативно впливають на роботу. Якщо ресурс вже оптимізується, вивчають його поточні позиції, кількість ключових запитів, які використовуються
 • Важливу роль відіграє і юзабіліті. Якщо ресурс незручний користувачеві, повноцінне просування веб-сайтів ускладнюється і важче домогтися гарних результатів.

Після виявлення всіх помилок їх якомога швидше усувають. Особливо це стосується технічної частини, хоча юзабіліті теж не треба скидати з рахунків.

Збір семантичного ядра

Фахівці намагаються зібрати максимальну кількість релевантних запитів. Відразу хочеться підкреслити, що певної кількості запитів для всіх проектів не існує. Їх підбирають під кожен проект окремо. У зв’язку з цим вартість в місяць просування для кожного проекту різна.

Внутрішня оптимізація

Це означає, що всі роботи проводяться всередині ресурсу.

 • Особлива увага приділяється контенту, який повинен бути унікальним. Кожну сторінку роблять під певну групу запитів. Крім цього прописують метатеги.
 • Працюють і зі структурою проекту: створюють нову та оновлюють вже поточну. Якщо мова йде про новий проект, то все зрозуміло. Що стосується вже поточного, то додають потрібні категорії. Основою для структури стає зібрана семантика.
 • Займаються і перелінковкою: тобто додаванням посилань, які ведуть на внутрішні сторінки сайту.

Зрозуміло, що це далеко не весь перелік робіт, які виконують фахівці.

Зовнішня оптимізація сайту під пошукові запити

На цьому етапі складають план з отримання посилань з сайтів-донорів. Попередньо ресурси перевіряють на авторитетність і чи немає тут забороненої тематики. Якщо цей момент упустити, то через це сайту буде важко досягти хороших результатів.

План складається для того, щоб поступово отримувати зростання трафіку посилань. Якщо буде різкий сплеск, пошуковики це негативно оцінять і тоді просування та розкрутка сайту не дадуть бажаного результату. Ви будете змушені витрачати час та гроші на виправлення помилок. І лише після цього зможете робити все, щоб досягнути бажаних позицій.

Що ще в себе охоплює просування інтернет-сайтів?

Щоб позиції проекту постійно поліпшувалися, дотримуватися тільки цих етапів недостатньо. Важливо ще приділити увагу іншим аспектам:

 • Вивчати ринок конкурентів, стежити за їх результатами.
 • Цікавитися новими тенденціями в просуванні сайту. Адже алгоритми пошукових систем постійно змінюються і від цього безпосередньо залежить СЕО-розвиток сайту в мережі.
 • Вивчати нові інструменти,

Крім цього постійно відстежується стратегія просування. У разі необхідності вносяться зміни для поліпшення результатів веб-сайтів. Також щомісяця складається звіт про виконану роботу.

Де найвигідніше замовити SEO-просування в Києві?

Доручити займатися просуванням фахівцям – це найкраще рішення. Адже самостійно ви не зможете домогтися гарних результатів і тільки даремно витратите час і гроші.

Зараз багато компаній пропонують послуги пошукового просування, тому у вас буде величезний вибір. Ось тільки потрібно віддавати перевагу тільки найкращим. Але на їх пошуки доведеться витратити багато часу і в деяких випадках навіть доведеться їхати через весь Київ, що не кожен можете собі дозволити.

Навіщо витрачати час, якщо можна відразу звернутися в «ItUa»? Адже ми займаємося не тільки створенням сайтів, SEO-послуга теж вважається нашим профілем.

Всі роботи будуть виконувати фахівці з величезним досвідом роботи і які знають тонкощі просування проектів. Для кожного проекту буде розроблена індивідуальна стратегія з урахуванням особливостей бізнесу. Тому ви будете впевнені, що для вас обрана правильна розкрутка та просування сайту.

Але якщо вас це не переконує, ось вам ще кілька приємних моментів:

 • Замовити послугу просування можуть не тільки жителі Києва, а й інших міст, в загальному, вся Україна. Фахівці постійно будуть на зв’язку.
 • Щомісяця надається звіт про виконану роботу.Ніяких вигаданих результатів в СЕО-просуванні, тільки реальні цифри.
 • Складається детальний договір, в якому все детально розписується.

Довіряйте SEO-просування сайтів фахівцям і отримуйте хороші результати від їх роботи.