ERP система

logoStub

Дорогий друг !

Ми тут намагаємося встигнути за сучасними трендами веб-дизайну і якраз малюємо сайт, який ти заслуговуєш. Зовсім скоро ми покажемо те, над чим так довго працювали ..... а поки тут тільки сумовитий SEO-текст. Але не квапся! Наші менеджери з радістю проконсультують і дадуть відповідь на всі твої питання.

ERP система

Програмне забезпечення для організації бізнес-процесів

Починаючи свій бізнес, багато підприємців намагаються на всьому економити і обмежувати себе. Адже бояться, а раптом їх чекає невдача. Поступово робота налагоджується, прибуток зростає, число постійних клієнтів збільшується. І зрозуміло, що з таким навантаженням відділу маркетингу вже складно справлятися. І ось якраз на цьому етапі знадобляться ERP-системи.

Програмне забезпечення для організації бізнес-процесів

Починаючи свій бізнес, багато підприємців намагаються на всьому економити й обмежувати себе. Адже бояться, а раптом їх чекає невдача. Поступово робота налагоджується, прибуток зростає, число постійних клієнтів збільшується. І зрозуміло, що з таким навантаженням відділу маркетингу вже складно справлятися. І ось якраз на цьому етапі знадобляться ERP-системи CRM.

Що мають на увазі під цим поняттям?

Термін «ERP-system» CRM позначає організаційну стратегію виробництва, управління всіма бізнес-процесами компанії. Тут зберігаються й обробляються основні дані, які важливі для роботи будь-якої фірми.

Сама система складається з модулів. Внаслідок цього можна вибирати тільки основні модулі, які потрібні для оптимальної роботи зараз. Решту можна впровадити пізніше.

У чому переваги ERP-систем?

Як вже говорилося вище, для початку ви можете використати одні модулі CRM, а інші вже впровадити потім. Якщо ви захочете увімкнути якийсь модуль, не потрібно вносити зміни в програмний код ядра.

Але це ще не всі плюси:

 • При необхідності ви можете вимикати деякі модулі, але це ніяк не вплине на роботу інших. Виняток із правил становлять базові елементи.
 • Для підключення не потрібно дуже багато часу і найголовніше нічого не доведеться дописувати. А це ще й економія бюджету. Оскільки ціни на доопрацювання інших продуктів програмного забезпечення високі.

А ще не варто забувати про зручний інтерфейс. Все російською, тому не виникне проблем. Та й розібратися в основних моментах не складно.

Що отримує користувач?

 • доступність інформації;
 • контроль роботи співробітників;
 • зниження ризику виникнення помилки;
 • готовий набір інструментів для успішної роботи.

Внесена інформація в базу буде доступна в будь-який момент. Вам більше не доведеться перевіряти дані або шукати їх по різних файлах.

Керівник без проблем переглядає введену інформацію і відразу виявить розбіжності в цифрах, їх причини. А взагалі розбіжності практично неможливі, оскільки база даних виключає багато зловживань.

Інформація про оплату буде автоматично передаватися в бухгалтерію. А менеджер не зможе більше списати товар не з того складу. Це все виключає людський фактор, що рахунок пропустили або втратили, списали не той товар або переплутали.

Внаслідок готового набору інструментів ваші співробітники будуть витрачати мінімум часу на виконання рутинних справ.

Що ж краще замовити для свого бізнесу?

Відразу хочеться відзначити, що до вибору програмного забезпечення потрібно підійти з усією серйозністю. Оскільки представлені CRM ERP-системи (Україна) відрізняються між собою різними характеристиками: ціна, технічні можливості.

Щоб не помилитися і вибрати потрібний варіант, потрібно враховувати такі моменти:

 • сфера бізнесу;
 • виділений бюджет;
 • хто буде займатися впровадженням і підтримкою.

Віддавайте перевагу тим компаніям, які вже працювали з подібними продуктами та надають повний пакет послуг.

У чому вигода співпраці з «ITUA»:

 • багаторічний досвід роботи в IT-сфері;
 • команда кваліфікованих фахівців;
 • робота з проектами з різних сфер бізнесу;
 • прийнятна цінова політика.

Зробіть все, щоби в майбутньому у веденні бізнесу не виникало ніяких проблем.

Хотіли б купити ERP CRM, але ніяк не можете остаточно визначитися з підрядником? Зв’язуйтеся з фахівцями «ITUA». Вони допоможуть підібрати для вас найоптимальніший варіант. До того ж скажуть, яка ціна на ERP-систему і скільки буде потрібно часу на реалізацію. Не витрачайте свій час, а відразу забезпечте своєму бізнесу гідне майбутнє.

click fraud detection