Розробка сайтів

Створюємо сайти, які продаються і запам'ятовуються

Створення сайтів – перший крок до розвитку бізнесу

Інтернет – не тільки можливість розваг, відпочинку, а й ведення власного бізнесу. Це ще відмінний спосіб заявити про свою компанію і прорекламувати продукцію. А про який успішний розвиток діяльності може йти мова, коли у вас навіть немає власного ресурсу.

Професійне створення сайтів у Києві – один з інструментів для ведення бізнесу і досягнення лідерських позицій в певній сфері діяльності.

Це вже давно перестало вважатися ознакою масштабності компанії. Навіть найменші фірми дбають про те, щоб про них дізналося якомога більше людей в мережі.

Основні етапи розробки сайтів у Києві

Це тривалий і трудомісткий процес. Ви повинні налаштувати себе на те, що через 3 дні не отримаєте готовий ресурс. На це піде набагато більше часу. Якщо вам обіцяють створити сайт у Києві недорого за 2 доби, то біжіть від таких виконавців. Перед вами справжні шахраї.

Щоб проект був успішним, над ним працює ціла команда фахівців. Кожен з них виконує певний етап робіт. А на це йде не один день. І ще одне: ціни за роботу не будуть надто низькими. Так, вам можуть зробити знижку, але занадто маленьких цифр не чекайте.

Але перш ніж приступити до реалізації, дайте відповідь на такі питання:

 • з якою метою створюєте ресурс;
 • на яких користувачів він розрахований;
 • хто буде надалі займатися підтримкою проекту.

Після того як з цим вирішили, шукайте виконавця, щоб замовити сайт в Україні.

Послідовність дій:

 • формування ТЗ;
 • продумування дизайну;
 • верстка;
 • програмування;
 • наповнення контентом;
 • тестування і розміщення.

А тепер докладніше.

 1. Менеджери зустрічаються з клієнтом і обговорюють специфіку бізнесу, цільову аудиторію. На основі цього розробляється план дій. Все це прописується у технічному завданні, яке і стане для створення сайту в Києві основою.

Тут уточнюють такі моменти:

 • структура ресурсу;
 • термін виконання.
 1. На основі побажань і злагодженої структури малюється дизайн майбутнього проекту. Його зовнішній вигляд не тільки буде відповідати основним завданням, але ще і приверне користувачів.
 2. Після затвердження намальована картинка зверстується. На цьому етапі пам’ятайте про те, що ресурс повинен добре показуватися не тільки на ПК, але і на мобільній версії.
 3. Це один із важливих і відповідальних пунктів при замовленні сайту в Україні, про який не потрібно забувати клієнту і виконавцю. Оскільки тут визначаються з CMS. Саме від її вибору залежить подальше функціонування ресурсу. Це повинна бути проста і якісна система.
 1. Приділіть увагу контенту. Тексти, фото, відео повинні відповідати тематиці. Невелика порада: почніть написання текстів задовго до цього, щоб не було затримок.
 2. Коли основні роботи завершені, ресурс остаточно тестують. Якщо помилок не знайдено, його розміщують на домені.

Після цього роботи не закінчуються. Ресурсу знадобиться професійне просування. Тільки так ви зможете його перетворити на прибутковий інструмент маркетингу.

У кого краще замовити професійну розробку веб-сайту?

Від вибору виконавця залежить подальший результат розвитку подій. Багато підприємців з метою економії бюджету наймають фрілансера, який недорого бере за свої послуги. Рідко коли така співпраця закінчується успіхом. Адже для створення проекту потрібно виконати величезну кількість дій і не у всіх їх людина розбирається. А значить, помилки гарантовані.

Ось чому укладайте договір з командою фахівців «ITUA»:

 • постійний контроль;
 • якісне виконання в зазначені терміни;
 • підтримка.

Зацікавила розробка сайтів у Києві?

«ITUA» втілить ваші мрії. Ви тільки залишаєте заявку на сайті. У найкоротші терміни зв’яжуться фахівці для уточнення інформації. Від них же дізнаєтеся, які терміни виконання, вартість розробки веб-сайтів на замовлення та інші тонкощі. Покладіть початок для успішного розвитку бізнесу в інтернеті.

Ставимо перед собою мету створити не просто красивий сайт для продажів, але і зробити його простим і зручним для кінцевого користувача.

Перетворимо ваші ідеї в реальні проекти, які приносять прибуток і мотивують відвідувачів здійснювати корисну дію.

ВИБЕРІТЬ СВІЙ САЙТ
Розробка сайтів на Laravel
Детальніше
Інтернет-магазин

Інтерактивний сайт з каталогом товарів і кошиком для формування замовлення. Можна безпосередньо працювати з базами даних на мільйони рядків, платіжними системами й бухгалтерією.

Детальніше
1C Бітрікс

ОБГОВОРИТИ ПРОЕКТ Круті проекти починаються з заповнення цієї форми Найсильніша команда бітрікс розробників на відстані одного кліка відправити заявку×

Детальніше
Корпоративний сайт

Ефективний спосіб заявити про свою компанію в інтернеті. Цілком розкриє всі аспекти роботи організації, а також розповість про послуги та продукцію фірми в B2B-сегменті.

Детальніше
Лендінг пейдж

Односторінковий сайт для малого і середнього бізнесу. Орієнтований на продажі невеликого асортименту товарів і послуг. Хороша адаптивність на мобільних пристроях, швидке завантаження, проста структура, мінімальна вартість і час на розробку.

Детальніше
Сайт візитка

Аналог візитної картки – відмінна можливість розповісти про себе і показати свої роботи широкому загалу. Підходить для приватних осіб і малого бізнесу.

Детальніше
Сайт каталог

Містить повний і докладний опис товарів і послуг компанії. Підходить для всіх видів бізнесу, особливо для медичних установ і продавців ексклюзивних продуктів.

Детальніше
Індивідуальний проект

Унікальний сайт для реалізації нестандартних ідей. Підходить для бізнесменів або креативних агентств, чиї послуги й товари дуже специфічні.

Детальніше
Готове комплексне рішення

Недорогий функціональний сайт під ключ з вже готовим дизайном і налаштованою панеллю адміністратора. Мінімум приготувань – максимально швидке введення в експлуатацію.

Детальніше
Потрібна
допомога
Додаткові послуги
Мобільна адаптація сайтів

Сайт не адаптований під мобільні пристрої? Ви втрачаєте продажі та лояльних клієнтів, адже 50% покупок відбуваються через мобільні телефони!

Детальніше
Композитний сайт

Унікальна розробка для Bitrix-платформ, істотно збільшує швидкість роботи сайту. Швидше сайт – вище конверсія!

Детальніше
Чому ми?
Веб-рішення<br>любої складності Веб-рішення
любої складності
11 років<br>на ринку 11 років
на ринку
350 сайтів<br>реалізовано 350 сайтів
реалізовано
Відправте заявку та отримайте безкоштовну консультацію!
Відправте заявку та отримайте безкоштовну консультацію!
Відправити запит
click fraud detection