ЖК «OneHouse»

CRM

«OneHouse» - забудовник монолітно-каркасних житлових комплексів Києва та Київської області.

Завдання, які хотів вирішити клієнт:
 1. Перекласти функціонал «Шахматка» з паперового виду в електронний формат
 2. Працювати в системі, де можна бронювати і продавати приміщення, а також відзначати розстрочку
 3. Розмежувати права співробітників на редагування інформації про приміщення
 4. Мати цілодобовий доступ до актуальної інформації про квартиру і розкладом її переглядів
 5. Налагодити бізнес-процеси між відділами з різних точок міста
Що було реалізовано:
 1. Інтерактивна карта будинку з клітинами (сотами), що дозволяє вести облік продажів квартир за допомогою зафарбовування і заповнення осередків з можливістю створення нових секцій і редагування старих
 2. Прив'язка розділу «шахматки» до CRM-суті «Угоди» для моніторингу менеджерами актуальної інформації про квартири в наявності, їх вартість та характеристики
 3. Налаштування прав доступу
 4. Підключення IP-телефонії
 5. Модуль «Кредитного калькулятора» з відображенням дати, суми і термінів оплат для ведення та контролю надходжень від клієнтів
 6. Звітність з продажу менеджерів
Результати, які отримав клієнт

Розмежування за рівнями доступу (страховка від ризику двічі продати одну й ту ж саму квартиру)

Зручна система з інтерфейсом, де є доступ до всієї необхідної інформації про будинок всього в один клік (вартість, ім'я покупця, акційні пропозиції, характеристики приміщень)

Розмежування за рівнями доступу (страховка від ризику двічі продати одну й ту ж саму квартиру)

Аналітика у вигляді звіту по всіх угодах і сумами в CRM для аналізу воронки продажів (прострочені платежі, квартири в розстрочку і майбутні оплати)

Сподобалися результати?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати обговорення
Останні кейси
Velmart» / «SkyTrade 2021

Доопрацювання корпоративного порталу CRM Бітрікс24 в українську мережу гіпермаркетів для настройки CRM-системи і її зв’язки з 1C.

Автокомплектація 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському постачальнику автотехніки для створення єдиного сховища даних і впровадження CRM-системи по роботі з новими і діючими клієнтами.

Shagov Aesthetic Medicine 2021

Доопрацювання корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українській клініці естетичної медицини для організації роботи всіх співробітників в одному місці і автоматизації роботи з пацієнтами.

Молоко від фермера 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському виробнику молочних продуктів для створення єдиного віртуального простору, де зможуть працювати всі підрозділи компанії.

Типографія «Оріон-V» 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 в українську друкарню для впровадження CRM-системи по роботі з клієнтами та автоматизації розрахунку вартості замовлень.

Integrity Vision 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському IT-інтегратора для створення єдиного віртуального офісу співробітникам, впровадження системи звітності за періодами і налаштування CRM-системи по роботі з клієнтами.

№1 из N