SEO в процесі розробки сайту

Дата: 18.05.2015
Автор: ITUA
Час читання: ~4 хвилин

SEO в процесі розробки сайту

Величезна кількість сайтів починають просуватися після того, як були розроблені без будь-якого SEO-аналізу. А це означає, що у сайту в процесі оптимізації буде знайдено колосальну кількість помилок, на виправлення яких піде багато часу і додаткових коштів. Будучи підігнаними під переваги замовника такі сайти приносять мало користі і не окупають себе дуже довго. Тільки до 7% сайтів при розробці отримували належну увагу в плані майбутньої оптимізації. Це дуже маленька цифра, а все тому що багато хто не розуміє, що такий довгостроковий проект, як вебсайт, повинен мати і довгострокову програму розвитку і модернізації, щоб отримати від нього максимум користі.

Є речі, які є незаперечною користю SEO на стадії розробки сайту:

1. Можливість прогнозувати трафік виходячи з аналітичних даних щодо необхідної тематики і різноманітних факторів впливу на трафік в різні сезони.

2. Завчасне редагування структури сайту. Знову ж стикаємося з проблемою, що часто, сайт робиться під власника, а не під користувачів, як це повинно бути. Структура береться не з повітря, а створюється на основі логіки, якою керуватимуться пошукові машини і користувачі. Переробка розділів і підрозділів завжди трудомістка і вимагає тимчасових витрат, якщо не зроблена на етапі проектування.

3. SEO-фахівці витрачають багато часу для підбору широкого і детального семантичного ядра і варто приділити увагу дослідженню пошукових запитів згідно з тематикою сайту.

4. Складання плану контенту, яким буде наповнюватися сайт в перший час, дозволяючи витрачати час на інші, більш нагальні питання.

5. Правильну вказівку тегів title, description, заголовків h. Після консультації з SEO-спеціалістом з цього приводу, можна на етапі введення сайту в роботу правильно прописати ці метатеги і заголовки з точки зору користі для просування.

Таким чином, можна сказати, що вартість правок і потрібних налаштувань перед релізом ресурсу обійдеться куди дешевше, ніж після запуску сайту в роботу. Виконання всіх цих робіт дозволить отримати максимальний ефект від сайту відразу після запуску. Якщо ж ваш ресурс на етапі розробки не був по максимуму оптимізований, все одно доведеться витрачатися на пошукову оптимізацію сайту . Але, в цьому випадку, це буде складніше і дорожче.

 

Плануєте майбутній проект з нами?
Плануєте майбутній проект з нами?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати роботу з нами