Moneyveo

CRM

«Moneyveo» - лідер українського ринку мікрокредитування, які першими в Україні почали видавати фінансову допомогу онлайн.

Завдання, які хотів вирішити клієнт:
  1. Простий і зручний сервіс для організації роботи компанії
  2. Task Manager (менеджер завдань)
  3. Внутрішнє віртуальне файлове сховище
  4. Можливість комунікації між співробітниками (обмін інформацією, оповіщення, аудіо- і відеодзвінки)
  5. Автоматизація внутрішніх бізнес-процесів (корпоративні узгодження)
Що було реалізовано:
  1. Ієрархічна структура компанії і заклад близько 500 співробітників
  2. Навчання співробітників можливостям корпоративного порталу (завдання і проекти, диск, чати, жива стрічка, облік робочого часу
  3. Бізнес-процес «Узгодження платежу» для затвердження безготівкових оплат компанії за певними сценаріями (залежать від виду оплат, наявності договору і узгодженої суми)
  4. Бізнес-процес «Узгодження відпустки» для відображення недоступності співробітника в живій стрічці і графіку відсутності в залежності від причини (відпустка, відгул, відрядження)
Результати, які отримав клієнт

Об'єднання всіх співробітників в одну систему і поділ їх на відділи з керівниками, де вони можуть ставити завдання, комунікувати і обмінюватися інформацією

Оптимізація бізнес-процесів компанії без тривалого ланцюжка бюрократичних узгоджень (процес запускається в один клік з «Живої стрічки»).

Фіксація всіх платіжних операцій і відсутностей співробітників на робочому місці

Сподобалися результати?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати обговорення
Останні кейси
Автокомплектація 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському постачальнику автотехніки для створення єдиного сховища даних і впровадження CRM-системи по роботі з новими і діючими клієнтами.

Shagov Aesthetic Medicine 2021

Доопрацювання корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українській клініці естетичної медицини для організації роботи всіх співробітників в одному місці і автоматизації роботи з пацієнтами.

Integrity Vision 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському IT-інтегратора для створення єдиного віртуального офісу співробітникам, впровадження системи звітності за періодами і налаштування CRM-системи по роботі з клієнтами.

Молоко від фермера 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському виробнику молочних продуктів для створення єдиного віртуального простору, де зможуть працювати всі підрозділи компанії.

Типографія «Оріон-V» 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 в українську друкарню для впровадження CRM-системи по роботі з клієнтами та автоматизації розрахунку вартості замовлень.

Каштан 2000 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 в українську мікрофінансову організацію з видачі кредитів для автоматизації процесу продажів і оптимізації рутинних завдань.

№1 из N