Moneyveo

CRM

«Moneyveo» - лідер українського ринку мікрокредитування, які першими в Україні почали видавати фінансову допомогу онлайн.

Завдання, які хотів вирішити клієнт:
  1. Простий і зручний сервіс для організації роботи компанії
  2. Task Manager (менеджер завдань)
  3. Внутрішнє віртуальне файлове сховище
  4. Можливість комунікації між співробітниками (обмін інформацією, оповіщення, аудіо- і відеодзвінки)
  5. Автоматизація внутрішніх бізнес-процесів (корпоративні узгодження)
Що було реалізовано:
  1. Ієрархічна структура компанії і заклад близько 500 співробітників
  2. Навчання співробітників можливостям корпоративного порталу (завдання і проекти, диск, чати, жива стрічка, облік робочого часу
  3. Бізнес-процес «Узгодження платежу» для затвердження безготівкових оплат компанії за певними сценаріями (залежать від виду оплат, наявності договору і узгодженої суми)
  4. Бізнес-процес «Узгодження відпустки» для відображення недоступності співробітника в живій стрічці і графіку відсутності в залежності від причини (відпустка, відгул, відрядження)
Результати, які отримав клієнт

Об'єднання всіх співробітників в одну систему і поділ їх на відділи з керівниками, де вони можуть ставити завдання, комунікувати і обмінюватися інформацією

Оптимізація бізнес-процесів компанії без тривалого ланцюжка бюрократичних узгоджень (процес запускається в один клік з «Живої стрічки»).

Фіксація всіх платіжних операцій і відсутностей співробітників на робочому місці

Сподобалися результати?

Ми завжди раді поділитися своїм досвідом і допомогти вашому бізнесу швидше розвиватися.

Почати обговорення
Останні кейси
Автокомплектація 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському постачальнику автотехніки для створення єдиного сховища даних і впровадження CRM-системи по роботі з новими і діючими клієнтами.

Velmart» / «SkyTrade 2021

Доопрацювання корпоративного порталу CRM Бітрікс24 в українську мережу гіпермаркетів для настройки CRM-системи і її зв’язки з 1C.

Типографія «Оріон-V» 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 в українську друкарню для впровадження CRM-системи по роботі з клієнтами та автоматизації розрахунку вартості замовлень.

ЖК «OneHouse» 2021

Розробка кастомними рішення «Шахматка» українському забудовнику для зручного продажу квартир на основі корпоративного порталу CRM Бітрікс24.

Integrity Vision 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 українському IT-інтегратора для створення єдиного віртуального офісу співробітникам, впровадження системи звітності за періодами і налаштування CRM-системи по роботі з клієнтами.

Каштан 2000 2021

Впровадження корпоративного порталу CRM Бітрікс24 в українську мікрофінансову організацію з видачі кредитів для автоматизації процесу продажів і оптимізації рутинних завдань.

№1 из N