1С: Громадське харчування для України

У Вас власний ресторан, кафе чи бар? У такому випадку 1С: Громадське харчування для України ідеально підійде для Вашого бізнесу!

Ми пропонуємо купити 1С: Громадське харчування для України і відчути всі переваги легкого і швидкого управління фінансами і внутрішніми справами фірми.

Ви не тільки оціните всі переваги даного програмного комплексу, але і Ваша бухгалтерія, кладовщик в ресторані або кафе, а також технолог зможуть ще ефективніше розпоряджатися внутрішніми запасами фірми.

1С: Громадське харчування для України і незаперечні переваги, які дають:

Повну автоматизацію ресторану, кафе, бару або їдальні.

Швидкий і зручний облік фінансових потоків закладу.

Правильний облік всіх кадрових і фінансових питань Ваших працівників .

Можливість обміну інформацією з декількома дочірніми організаціями , з використанням загального списку клієнтів, ділових партнерів, договорів .

Точне і максимально швидке формування суворої звітності.

Дотримання повної технологічно карти при приготуванні різних страв.

Суворий облік зворотної тари .

Як керівник – Ви завжди будете в курсі всіх грошових і паперових пересувань.

Купуючи даний програмний комплекс, Ваша бухгалтерія може вже не турбуватися не тільки про коректне нарахування / виведення всіх грошових коштів, а й про своєчасну здачу всієї звітності, яка передбачена законодавством України.

1С: Громадське харчування для України не тільки дозволить правильно складати і виписувати рахунки, а також проводити облік пересування грошових і кількісних потоків, а й формувати власні субрахунки або розрізи аналітичного обліку.

Які незамінні функції Ви купуєте для свого бізнесу разом з 1С : Громадське харчування для України:

Можливість суворого ведення різних рецептур ( від оброблення до приготування), правильне і швидке складання технологічних карт.

Унікальне і максимально точне складання списку взаємозамінних продуктів , який допоможе швидко і без особливих витрат прийти до компромісу.

Всі страви власного приготування можна розбивати на кілька рецептур, які зручно замінюються в момент приготування.

Продумана функція обліку надходження / списання товару – від моменту приходу продуктів на склад до завершальної технологічної карти.

Своєчасне сигналізування про брак того чи іншого продукту для приготування певного блюда, за заздалегідь сформованою рецептурою.

Відповідний всім нормам і вимогам облік калорій і харчової цінності всіх страв.

Зручна система складського обліку в грошовому еквіваленті від оптових закупівель до роздрібних продажів.

Швидкий і зручний обмін інформацією з фронт -офісними програмами ( 1С: Ресторан , Фаст -фуд , зв’язкою Ресторан , Бар і Кафе ) .

У нас Ви завжди можете купити тільки надійні та перевірені рішення, які завжди спрямовані на поліпшення внутрішньої роботи Вашого бізнесу.

Ми пропонуємо придбати доступні рішення за вигідною ціною!

Ціна 1С: Громадське харчування для України становить 5 040грн .